پیش بینی استقرار ۱۳۷ شعبه اخذ رأی در ایلام

ناصر خوشخبر از پیش بینی استقرار 137 شعبه اخذ رأی در ایلام خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار، کارگاه آموزشی نمایندگان فرماندار مرکز حوزه انتخابیه ایلام با آیین نامه ها، دستور العمل ها و قوانین در شعب اخذ رای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندارورئیس مرکز حوزه انتابیه ایلام در کارگاه آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای با تشریح وظایف نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای وظیفه مجریان انتخاباتی در برگزاری انتخابات سالم و باشکوه را بسیار مهم دانست.

خوش خبر اظهارکرد: مسوولان و مجریان انتخابات باید در کمال بی طرفی و امانتداری به عنوان مجری قانون در روند انتخابات نظارت کامل داشته باشند.

وی اعتمادسازی و جلب رضایت رای دهندگان را از اصول اولیه انتخابات در نظام اسلامی برشمرد و گفت: مجریان انتخاباتی باید با تکیه بر قانون و صداقت و دقت بیشتر در انجام امور محوله عمل کنند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه ایلام حفظ و صیانت از آرای مردم را از وظایف ذاتی و قانونی نمایندگان فرماندارعنوان و خاطرنشان کرد: مجریان انتخاباتی باید با اقتدار کامل و با اتکا به قانون دربرگزاری سالم انتخابات قدم بردارند.

فرماندار با بیان اینکه راهبرد اساسی در انتخابات حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای است، ابراز کرد: همه باید در جلب مشارکت پرشور و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و انتخاب هوشمندانه تلاش کنند.

این مسئول اظهار کرد: 137 شعبه اخذ رأی در شهرستان ایلام برای انتخابات هفتم اسفندماه پیش بینی و تدارکات لازم دیده شده است.

دراین کارگاه آموزشی نکات لازم در خصوص قانون انتخابات و مدیریت حضور نمایندگان فرمانداردرشعب اخذ رای به نمایندگان فرماندارارائه شد.

گفتنی است در این کارگاه آموزشی آموزش های لازم در خصوص نحوه نظارت ، اخذ آراء و صندوق رای و شمارش آراء نیز آموزش داده شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 10ماه و 9روز