با حضور استاندار ایلام؛ صیدایی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام معرفی شد

با حضور استاندار ایلام، سید اسکندر صیدایی عصر امروز به‌عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ایلام معرفی شد .

طی حکمی از سوی مسئولان امر، سید اسکندر صیدایی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام منصوب و عصر امروز با حضور استاندار ایلام و شماری از مسئولان استان در محل سالن اجتماعات استانداری ایلام معارفه شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام در این آیین گفت: در نظام برنامه‌ریزی ما شاخص‌هایی مانند عدالت‌محوری، تعامل منطقه‌ای، پیشرفت و تعالی، مشارکت مردم و اثرگذاری برنامه‌ها وجود دارد که سرآمد و از شاخص‌های کلیدی برای دنیا و آخرت است.

سید اسکندر صیدایی افزود: با نوع نگاه سیستمی و آمایشی به مسائل استان ایلام و شاخص‌های محوری به اجرای برنامه‌های راهبردی استان خواهیم پرداخت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام گفت: برش شهرستانی آمایشی هر کدام از برنامه‌ها و بخش‌ها را خواهیم داشت تا بتوانیم با تعامل فعال در سطح ملی با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، وزارت‌خانه‌ها و معاونت‌ها و هم‌افزایی در سطح استان و بهره‌گیری از نیروهای کارشناسی امور استان را پیش‌ ببریم.

وی ادامه داد: این سازمان سازمانی تخصصی، دانش‌محور، با تکیه بر توان کارشناسی و نظارت در همه‌ سطوح است و پشتیبان و راهنمای دستگاه‌های مختلف استانی برای طی طریق از وضع موجود به وضع مطلوب است.

در پایان با تقدیر از زحمات حشمت‌الله عسگری معاون سابق استاندار ایلام در امور برنامه‌ریزی و اقتصادی استان ایلام، سید اسکندر صیدایی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ایلام معارفه شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 15ماه و -12روز