برگزاری جشن بزرگ منتظران موعود در ایلام

مسوول هیات محبان علی ابن ابیطالب(ع) ایلام از برگزاری جشن بزرگ منتظران موعود در آستانه فرا رسیدن نیمه شعبان در مرکز این استان خبر داد.

 

جواد نوری روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این جشن سه شنبه 12 خرداد در مهدیه ایلام واقع در میدان مخابرات برگزار خواهد شد. 

وی با بیان اینکه در این جشن دکتر اکبر نژاد سخنرانی خواهد کرد، ادامه داد: حاج حمیدرضا نیکدل نیز در این جشن مدیحه سرایی و اجرای مولودی می کند. 

نوری اظهار کرد: همچنین در این آیین جلیل صفربیگی از شاعران برجسته کشور نیز تازه ترین سروده اش در مدح امام عصر (عج) را برای حاضران می خواند. 

مسوول هیات محبان علی ابن ابی طالب (ع) ایلام گفت: این جشن بزرگ با مشارکت و همکاری هیات نرجس خاتون و هیات بقیه الله شهر ایلام برگزار خواهد شد. 

وی از عموم مردم برای شرکت در این آیین دعوت کرد تا با حضور خود بار دیگر عشق و ارادت خود را به اهل بیت بویژه امام عصر(عج) به نمایش بگذارند. 

در آستانه فرا رسیدن میلاد منجی عالم بشریت آیین های جشن و شادی در مناطق مختلف استان برگزار می شود.**** 100 جلد کتاب بین بازاریان شهر مهران توزیع شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهران از توزیع 100 جلد کتاب به مناسبت میلاد امام زمان (عج) در بین بازاریان این شهر خبر داد.

حسین احمدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این کتب در زمینه های فرهنگی، هنری، علوم قرآنی و معارف اسلامی به منظور ارتقای سطح مطالعه در جامعه توزیع شده است.

وی اظهار کرد: اجرای چنین طرح هایی افزایش انگیزه، علاقه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین شهروندان گسترش می دهد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهران با اشاره به اینکه این اداره در مناسبت های مختلف اقدام به توزیع کتاب در میان شهروندان می کند، افزود: بدون شک، مطالعه و کتابخوانی باعث رشد فرهنگ عمومی جامعه و افزایش آگاهی مردم در خصوص مسایل خود می شود.

شهرستان مهران در 85 کیلومتری جنوب غرب ایلام حدود 30 هزار نفر جمعیت دارد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 15ماه و 6روز