پیام مدیرکل آموزش و پرورش ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری آموزش و پرورش ایلام در پیام 'علی بیرانوند' آمده است: همکاران فرهنگی و دانش آموزان عزیز، فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت و ایام دل انگیز و روح بخش وزیدن نسیم دانایی و آگاهی بخشی بر گونه ی گل بوته های باغ بیداری را صمیمانه به محضر یکایک معلمان فرهیخته و دانش آموزان آینده سازکه زینت بخش گلسرای انقلاب شکوهمند اسلامی هستند تبریک می گویم.

تقارن این هنگامه خجسته با هفته دفاع مقدس که یادآور شور، شعور و عشق متعالی فرزندان ایران زمین است بسیار مبارک و فرخنده است.

همانطور که می دانید ایران اسلامی در ماه مهر، ماه مهربانی و خردورزی عزتمندتر و پر افتخارتر از پیش، از بهار دانش و تعلیم و تربیت استقبال کرده و در فضایی سرشار از شوق و شور دانش آموزان و زمزمه محبت معلمان فصلی تازه از شکوفایی را آغاز می کند.

به پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مبنی بر سال ' اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی' و رویکرد معلمانه دولت تدبیر و امید، امسال را با نگرش تحول گرایانه در ارتباط با نظام تعلیم و تربیت آغاز می کنیم و امیدوار بر این هستیم تا با همت معلمان عزیز و همراهی و مشارکت مردم و مسئولین و مجاهدت علمی دانش آموزان و با قبول مسئولیت های خطیر از صف تا ستاد آموزش و پرورش فرزندان این مرزو بوم را به جایگاه شایسته اش ارتقاء دهیم و با عبور از موانع و مشکلات کوچک و بزرگ که جز با یاری همه ی مردم و با عزم ملی و مدیریت جهادی بدست نمی آید فضای مدرسه و کلاس را به گلستان مهر و محبت و علم و فضیلت تبدیل کنیم.

از فرزندان عزیز دانش آموزم انتظار دارم که در فضای دل انگیز علم و ادب به دنبال کسب دانش و معرفت و پاسدار حرمت معلمان و اساتید خود باشند معلمان فرزانه و وظیفه شناسی که با تدبیر و امید تمام وجود خویش را وقف تعالی و تربیت معنوی دانش آموزان می نمایند.

تحقق هدف های بلند آموزش و پرورش مبتنی بر راهبرد های وزیر محترم در ارتباط با بسط فرهنگ گفتگو، ترویج تفکر انتقادی و تلاش برای اجرای سیاست های ارتقای کیفیت مدیریت آموزشگاهی، ساماندهی نیروی انسانی، توسعه مشارکت و تمرکز زدایی ضرورت دور تازه ای از تلاش را ایجاب می نماید که با همت نستوهانه ی معلمان، مربیان و کارگزاران عرصه تعلیم و تربیت و مشارکت ملی آحادمردم و سازمانها به فضل و مدد خدای سبحان محقق خواهد شد.

در پایان ماه مهر و آغاز دلنشین درس و مدرسه را به یکایک معلمان دلسوز، دانش آموزان عزیز و اولیا ء محترم تبریک می گویم و از خداوند منان سال تحصیلی پر خیر و برکتی را برای همگان مسئلت دارم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 17ماه و 12روز