شنبه 3 اسفند 1398

یک‌شنبه آینده،خسارت زلزله آبدانان موضوع نشست هیئت دولت

وزير راه و شهرسازي در بازديد از مناطق زلزله زده ايلام گفت: دولت با تمام امكانات به جبران خسارت هاي ناشي از زلزله مناطق مختلف استان ايلام خواهد پرداخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه ایلام، دكتر آخوندي امروز در بازديد از بخش زلزله زده مورموري شهرستان آبدانان با دعوت مردم منطقه به آرامش اظهار کرد: رفع نيازهاي ابتدايي مردم، اسكان و همچنين برآورد خسارت هاي ناشي از زلزله و جبران آنها از تصميم هاي دولت براي مناطق آسيب ديده است.

وي با بیان اینکه  پس از برآورد خسارت‌هاي ناشي از زمين لرزه بازسازي اماكن آسيب ديده به سرعت آغاز مي‌شود، ادامه داد: بیش از 7 تیم برآورد خسارت وارد منطقه شده‍‌‌ اند و خسارت مردم پرداخت خواهد شد.

وزير راه و شهرسازي ادامه داد: با توجه به اينكه حجم خرابي‌ها و خسارت‌هاي ناشي از زلزله بسيار زياد است، كارشناسان بايد از ابعاد مختلف نسبت به بررسي دقيق خسارت‌ها اقدام كنند تا حقي از كسي ضايع نشود.

وزير راه و شهرسازي در پايان خاطر نشان كرد: در نشست روز يكشنبه هفته آينده هيات دولت مسائل و مشكلات مربوط به خسارت زمين لرزه استان ايلام مورد بررسي و بحث و تبادل نظر قرار مي‌گيرد.

نظرات ارسال نظر