قدردانی وزیر کشور از استاندار ایلام

وزیر کشور در نامه ای بخاطر حماسه آفرینی در اربعین حسینی از استاندار ایلام تقدیر کرد.

 

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی استانداری ایلام، 'عبدالرضا رحمانی فضلی' در نامه ای از 'محمدرضا مروارید' به عنوان رییس ستاد استانی ساماندهی و هماهنگی زائران عتبات عالیات ویژه مراسم اربعین حسینی که در کمال آرامش و امنیت مناسب برگزار شد، سپاسگزاری کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: استحکام و بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه فداکاری های شهدا و ایثارگران و تلاش ها و خدمات صادقانه و مخلصانه کسانی بوده و هست که بدون هیچ چشم داشت و انتظاری، خود را وقف اهداف متعالی آن کرده و از هیچ کوشش و تعهدی در این راستا دریغ نورزیده اند.

حضور میلیون ها زائر و شیفته اهل بیت (ع) به جاهلان تکفیری ثابت نمود رهروان حسینی سرافرازانه با قامتی برافراشته و استوار و پایبند به اصول و مبانی اعتقادی خود همواره پرچمدار صلح، آزادی و آزاد اندیشی و منادی امر به معروف و نهی از منکر شدند.

وزیر کشور در پایان این تقدیر نامه می افزاید: بر خود فرض می دانم بعنوان یکی از خدمتگزاران آستان مقدس سید و سالار شهیدان ، از جنابعالی که در امر برگزاری این گردهمایی عظیم معنوی و سیاسی اهتمام و تلاش وافری داشتید تشکر و قدردانی نموده، بهروزی، سعادت و توفیق روز افزون شما و همه ارادتمندان و زائران آن مرقد و مضجع شریف و مطهر را از درگاه حضرت احدیت، آرزومندم.

استان ایلام و بویژه شهرستان مرزی مهران در طول آذر ماه امسال به مهم ترین کانون تردد زایران عتبات عالیات برای شرکت در آیین اربعین حسینی تبدیل شده بود بطوریکه در مسیرهای رفت و برگشت بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر از این مرز برای سفر به عراق و بازگشت به کشور استفاده کردند. 

نظرات ارسال نظر
 • علیدر تاریخ ۱۰ دی ۱۳۹۳

  جالب است! زحمات را مردم کشیدند و حاصلش را آقای استاندار برد!

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۳

  این چه حرفی است علی آقا واقعاً استاندار با تلاش فراوان در اربعین حضور داشت

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۳

  بنده هم به عنوان یک ایلامی از مهندس مروارید استاندار بومی تشکر میکنم و به ایشان و ائمه جمعه و همه مسئولان و البته مردم خوب هم استانی سپاسگزارم

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۱ دی ۱۳۹۳

  با سلام خدمت دوست محترم علی آقای عزیز دوست گرامی این قدردانی از استاندار به معنای بی اعتنایی به زحمات مردم نیست. کیه که ندونه بدون مشارکت گسترده مردم برای دولت به تنهائی مقدور نبود که در برابر این سیل خروشان تقاضای مردم پاسخگو باشه

  پاسخ به این نظر
 • مجید علیزادهدر تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۳

  کاش ما قدر داشته های خود را میدانستیم، استاندار بومی و دلسوز را یاری دهیم

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -6روز