لزوم برگزاری کلاس بررسی آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی در دانشگاه‌ها

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام بر لزوم برگزاری کلاس بررسی آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی در دانشگاه‌ها تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: لزوم برگزاری کلاس بررسی آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی در دانشگاه‌ها
 

علی کسانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: دانشگاه، پیشرو فرهنگ‌سازی مقابله جنگ نرم است.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان ایلام از برگزاری کلاس بررسی آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی در دانشگاه علمی کاربردی خبر داد و افزود: دانشگاه به عنوان یک نهاد علمی تخصصی که نقش اساسی در ایجاد شخصیت فکری جوانان دارد و می‌تواند بیش از پیش در زمینه فرهنگی، اجتماعی به جامعه کمک کند.

وی افزود: رشد و بالندگی جامعه نیازمند بهره‌مندی از نیروی جوان و آگاه بوده و دانشگاه می‌تواند در این زمینه تاثیر بسزایی داشته باشد.

کسانی تصریح کرد: پلیس فتا در راستای پیشگیری و کاهش جرایم فضای مجازی پیشگام در برگزاری کلاس‌های آموزش در سطوح مختلف جامعه بوده در همین راستا با دعوت دانشگاه علمی کاربردی پارسیان در اختتامیه این مراسم با عنوان " فناوری پاک" که با حضور مسئولین دانشگاه و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد در مورد موضوعات فضای مجازی بحث و تبادل نظر شد.

وی یادآور شد: پلیس فتا آمادگی مقابله با جرایم اینترنتی را دارد و از عموم مردم درخواست کرد در صورت مواجهه با جرایم اینترنتی مراتب را سریعاً به وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش تماس با ما گزارش یا با شماره تلفن‌های 65-2182361-0841 تماس حاصل کنند.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۸ دی ۱۳۹۳

    با سلام پلیس محترم فتا شماره های جدید را اعلام نموده است.084332182361-65

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 13روز