۱۵۰ میلیون یورو اعتبار از بانک صنعت معدن برای واحدهای صنعتی ایلام اخذ شد

نماینده مردم ایلام، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون 150 میلیون یورو ازبانک صنعت معدن برای واحدهای صنعتی ایلام اعتبار اخذ شده است.

خبرگزاری فارس: 150 میلیون یورو اعتبار از بانک صنعت معدن برای واحدهای صنعتی ایلام اخذ شد
 

عمران علی‌محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: این میزان اعتبار در قالب تسهیلات بانکی برای رفع واحدهای تولیدی صنعتی در استان ایلام اختصاص یافته است.

نماینده مردم ایلام، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری احداث هشت پروژه سنگین و بزرگ در حوزه سیمان و پتروشیمی و ... در استان ایلام در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: البته برای ایجاد اشتغال جوانان بیکار نیز تلاش‌های شده که باید این تلاش‌ها با انسجام بیشتری پیگیری شود. ایجاد تیمی از ادارات و کارشناسان و نخبگان استان برای رفع مشکلات اشتغال استان ضروری بوده که باید این تیم به صورت هفتگی گزارشات خود را به استاندار ایلام ارائه کند تا نتایج تلاش این تیم  نمایان شود.

این نماینده مردم در مجلس اضافه کرد: به عنوان مثال می‌توان با برپایی یک‌هزار دار قالی 2 هزار شغل را در استان ایلام ایجاد کرد و می‌توان در شهرستان سیروان یک‌هزار دار قالی را برقرار کرده تا 2 هزار شغل ایجاد شود.

علی‌محمدی تصریح کرد: بارها با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رایزنی‌هایی صورت گرفته و شخص وزیر اعلام کرده که برای ارائه تسهیلات از هیچ کوششی دریغ نکرده و تنها اخذ این تسهیلات نیازمند تدوین طرح‌های کارشناسی است.

نماینده مردم ایلام، مهران، سیروان، چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شغل برای جوانان بیکار استان ایلام باید در دستور کار مسئولان امر قرار گیرد.

وی ادامه داد: اینجانب به عنوان خادم مردم ایلام تمام توان و تلاش خود را صرف ایجاد اشتغال جوانان کرده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده‌ام.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -12روز