افتتاح وکلنگ‌زنی سه طرح راه‌سازی با حضور معاون وزیر در ایلام

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی 1 پروژه راه‌سازی روستایی افتتاح و دو پروژه دیگر کلنگ‌زنی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، با حضور مهندس«حسین میرشفیع» معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی، استاندار ایلام، مدیرکل راه و شهرسازی استان و نمایندگان ایلام در مجلس، عملیات اجرایی پروژه چهار خطه کردن محور حمیل – ایلام کیلومتر 22 تا 32 کلنگ‌زنی شد.

کارفرمای این طرح راه‌و شهرسازی استان ایلام با نظارت مهندسین مشاور فرادید و پیمانکاری شرکت فنی و مهندسی پدیده دوکوهه و مدت پیمان آن 24 ماه است.

به گزارش ایسنا، با حضور معاون وزیر راه‌ راه و شهرسازی عملیات اجرایی پروژه‌های «سفیدخانی» و «ورمیان» به طول 2 کیلومتر با کارفرمایی راه‌و شهرسازی استان و مشاوره‌ی شرکت مهندسین مشاور طرح و معماری پارسه‌گستر و پیمانکاری شرکت چناره چرداول آغاز شد و قرار است 5000 تن آسفالت در آن صرف شود و تا 9 ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایسنا، افتتاح پروژه روکش آسفالت محور «سراب‌کلان» – «عمارت» به طول 7 کیلومتر از دیگر برنامه‌های معاون وزیر بود که کارفرمای آن راه‌ و شهرسازی استان با نظارت مدیریت ساخت توسعه‌ی راه‌ها وابسته به راه و شهرسازی با پیمانکاری شرکت تعاونی 131 چرداول بود که در مدت 6 ماه و با به کارگیری 6360 تن آسفالت به بهره‌برداری رسید.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز