سردار فضلی عنوان کرد:کربلا، میزبان بزرگترین عملیات فرهنگی جهان

جانشين بسيج مستضعفين کشور گفت: امروز دغدغه اصلي نظام برگشت زائران به ميهن اسلامي است و تدابيري در مرکز اتخاذ شده که اين امر به سهولت انجام گيرد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، سردار «علي فضلي» در حین بازدید از پایانه مرزی مهران اظهار کرد: در بازديد هوايي که از محورهاي مواصلاتي مرز مهران صورت گرفت، اين محورها به يک پارکينگ نيمه‌متحرک تبديل شده است.

 وی با بیان اینکه عشق و ارادت مردم به اباعبدالله الحسين وصف نشدني است و امروز شاهد بزرگترين عمليات فرهنگي در دنيا هستيم، افزود: با کار جهادي تمامي تمهيدات امنيتي و ترافيکي لازم براي بازگشت هموطنان به کشور انديشيده شده است اما بايد عزاداران با صبر و حوصله برگشت خود را به استان هاي کشور مديريت کنند.

 در ادامه سردار «علی دولتی» فرمانده انتظامي استان ايلام نيز اظهار کرد: پلس با تمام ظرفيت‌هاي موجود سعي خواهد کرد بستر مناسبی را براي بازگشت زائران حسيني فراهم کند.

 وی با بیان اینکه پلیس با تمام توان به صورت شبانه‌روزی به زائران ارائه خدمات می‌کند، افزود: پلیس راه و راهور اکيپ‌هاي ثابت و سيار را در محورهاي مواصلاتي استان راه‌اندازي کرده تا از تصادفات حادثه‌ساز جلوگيري کند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز