فرمانده هواپیمایی نیروی انتظامی خبر داد: استقرار ۵ فروند بالگرد در مرز

فرمانده هواپيمايي نيروي انتظامي از اختصاص 5 فروند وسايل پرنده در مرزهاي مهران، شلمچه و چزابه برای تامين امنيت مرزها از ابتداي زمان حرکت زائران به سمت کشور عراق خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار «محمدولی بيراوند» اظهار کرد: از ابتداي زمان حرکت زائران به سمت کشور عراق به منظور شرکت در مراسم اربعين حسيني (ع)، تيزپروازان هواپيمايي نيروي انتظامي در مرز حضور داشتند.

 

وي افزود: دو فروند بالگرد در ايلام، يک فروند جايروپلن در دشت آزادگان و يک فروند بالگرد ديگر در اهواز براي انجام گشت هاي خاکي – آبي و گشت‌هاي شناسايي در مرزهاي مهران و يک فروند فالکون براي انتقال جانشين فرمانده ناجا و ساير مسئولان براي بازديد از مرزهاي چزابه و شلمچه، مستقر هستند.

 

بيرانوند، خاطرنشان کرد: به دليل ازدحام و ترافيک شديد در مناطق مرزي، دو فروند وسايل پرنده فوق همزمان در اختيار پليس راهور ناجا براي کنترل ترافيک قرار داده شده است.

 

وي همچنين از اختصاص وسايل پرنده، براي انتقال مسئولان امنيت انتظامي استاني براي بازديد از مرز از نزديک و کنترل سرويس دهي مناسب به زوار خبر داد.

 

اين مقام انتظامي، اضافه کرد: براساس دستور جانشين فرمانده ناجا، وسايل پرنده ما تا برگشت کليه زائران در مناطق مرزي حضور داشته و آماده سرويس دهي به زوار و مسئولان کشوري و لشگري مي‌باشند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 12روز