زمین چمن تختی ایلام جوابگوی حجم زیاد مسابقه های فوتبال نسیت

نایب رییس هیات فوتبال ایلام گفت: تنها زمین چمن ایلام واقع در ورزشگاه تختی جوابگوی حجم زیاد و غیر متعارف برگزاری مسابقه های آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف نیست و تمرین تمامی رده های مختلف در این زمین چمن انجام می شود.

 

'ایناس آراسته نژاد' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وضعیت چمن ورزشگاه تختی شهر ایلام نامطلوب و فشار وارده بر چمن از حد استاندارد خارج شده است.

وی خواستار تکمیل و بهره برداری از زمین چمن شهدای قلاویزان از سوی مسوولان ورزش استان شد.

نایب رییس هیات فوتبال ایلام بیان کرد: زمین چمن ورزشگاه تختی تنها دو روز در هفته به تمرین تیم فوتبال بانوان اختصاص داده می شود که این مدت زمان کوتاه جوابگوی نیاز بانوان فوتبالیست استان برای کسب آمادگی رویارویی با دیگر استان ها نیست.

آراسته نژاد ادامه داد: اعلام دیر هنگام حضور این تیم در رقابت های لیگ برتر و فرصت کم آغاز تمرینات پیش فصل از مهم ترین مشکلات تیم فوتبال پالایش گاز ایلام در فصل جاری است که این موضوع نیز به به نبود حامی قدرتمند و فقر مسائل و پشتوانه های مالی استان بر می گردد.

وی یادآور شد: شرکت پالایش گاز ایلام همواره از تیم فوتبال بانوان استان حمایت می کند اما این شرکت به تنهایی قادر به تامین هزینه های این تیم نیست.

نایب رییس هیات فوتبال ایلام تاکید کرد: تیم فوتبال بانوان ایلام روز جمعه هفته جاری به مصاف تیم جیرفت کرمان تیم رده دهم جدول لیگ برتر می رود.

آراسته نژاد اضافه کرد: پالایش گاز ایلام یکی از معدود تیم های فوتبال در لیگ برتر کشور است که همه اعضای آنرا ورزشکاران بومی استان تشکیل داده اند در حالیکه بیشتر تیم های حاضر در این مسابقه ها از بازیکنان غیر بومی بهره می برند.

وی افزود: هم اکنون تیم ایلام با سه برد مقابل تیم های کشتی دلوار بوشهر ، اوج فارس و همیاری شهرداری ارومیه ، یک تساوی مقابل استقلال تهران و دو باخت در برابر ملوان انزلی و شهرداری بم با 10 امیتاز در رده پنجم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

وی گفت: چهار بازیکن تیم پالایشگاه گاز ایلام جزء بازیکنان ملی پوش هستند.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام اظهار کرد: ایلام با وجود مشکلات زیاد از جمله کمبود امکانات و تجهیزات امسال برای هفتمین سال متوالی در لیگ برتر فوتبال کشور حضور دارد و از جمله تیم های قوی و بالای جدول محسوب می شود.

آراسته نژاد شرایط جوی را نیز در کسب نتیجه و بازی تیم ها تاثیر گذار دانست.

وی اعلام کرد: تیم ایلام روز 14 آذر و در هفته نهم از لیگ برتر میزبان تیم پاس همدان است که در جایگاه ششم جدول رده بندی قرار دارد.

استان ایلام تاکنون در شش دروه حضور خود در لیگ برتر کسب مقام های چهارم تا هفتم را در کارنامه خود ثبت کرده است. 

این تیم در هفته هفتم از لیگ برتر تیم همیاری شهرداری ارومیه را در دیدار رفت با نتیجه دو بر سه شکست داد. 

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 20ماه و -16روز