ایلام آماده استقبال از زائران اربعین است

به گزارش ایرنا 'ناصر خوشخبر' روز شنبه در نشست تسهیل و تکریم ساماندهی زائران اربعین، افزود: شهرستان ایلام آمادگی لازم برای میزبانی مناسب برای زائران هم در مسیر رفت و هم برگشت را دارد که در این راستا تلاش خود را به کار می بریم و از تمام امکانات دستگاه های اجرایی شهرستان برای خدمات دهی مطلوب به زائران استفاده می کنیم.

وی افزود: در روزهای آینده شاهد حجم زیاد زائران به استان خواهیم بود که در این زمینه باید با برنامه ریزی تلاش کنیم تا این حجم زیاد زائران را به صورت مطلوب و مناسب ساماندهی کنیم.

فرماندار ایلام از تمامی دستگاه های اجرای شهرستان خواست تا تمام امکانات خود برای استقبال و پذیرایی از زائران اربعین به کار گیرند تا بتوان بهترین خدمات را به زائران ابا عبدالله الحسین ارائه نمود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر استقبال از زائران حسینی در میدان قرآن شهر ایلام انجام می شود و با تدابیر اندیشیده شده توسط دستگاه های اجرایی شهرستان استقبال از زائران بدون هیچ مشکلی صورت می گیرد و با تلاش اعضای ستاد، تمام امکانات خدماتی در شهرستان مستقر شده است.

خوشخبر از اعضای ستاد استقبال از زائران خواست تا در تامین محل استراحت، خوابگاه، غذای گرم، حمل و نقل و امکانات رفاهی تلاش ویژه ای انجام دهند و در راه ارائه خدمات به زوار امام حسین (ع) نهایت تلاش خود را به عمل آورند.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال