آبدانان در خاموشی به سر می‌ برد

به گزارش خبرنگار ایرنا، قطعی برق در آبدانان از ساعت 9 شب گذشته (شنبه) آغاز شده و با وجود گذشت نزدیک به 12 ساعت همچنان ادامه دارد.

بارش برف نیز از روز گذشته در مناطق مختلف این شهرستان آغاز شده و هم اکنون ارتفاع برف در مناطق کوهستانی تا 40 سانتیمتر و در داخل شهر به 20 سانتیمتر می رسد.

نیروهای هلال احمر شب گذشته 70 نفر از مسافران را که بر اثر بارش سنگین برف در گردنه کبیرکوه گرفتار شده بودند ، نجات دادند.

مدارس تمامی مقاطع تحصیلی این شهرستان در نوبت صبح امروز تعطیل شده و با توجه به نبود برق مغازه ها نیز فعالیتی ندارند و همین موضوع مشکلات عدیده ای را برای تامین مایحتاج مردم بویژه نان ایجاد کرده است.

هفته گذشته نیز گرد و خاک چرب باعث قطع 72 ساعته برق مشترکان شهری و روستایی شهرستان آبدانان شده بود که با تعویض مقره های خط 40 کیلومتری دره شهر - آبدانان، برق این شهرستان وصل شد.

وزیر نیرو در سفر هفته گذشته خود به استان ایلام از خطوط انتقال برق آغشته به گرد و خاک چرب شهرستان آبدانان دیدن کرد و تلاش متخصصان در رفع نقص را مورد توجه قرار داد.

شبکه برق آبدانان از توابع استان ایلام بار دیگر قطع شده و مردم این شهرستان شنبه شب را در خاموشی کامل به بسر بردند.
 
به گزارش ایرنا، قطعی برق در آبدانان از ساعت 9 شب گذشته آغاز شده و با وجود گذشت 12 ساعت همچنان ادامه دارد.
 
بارش برف نیز از روز گذشته در مناطق مختلف این شهرستان آغاز شده و اکنون ارتفاع برف در مناطق کوهستانی تا 40 سانتیمتر و در داخل شهر به 20 سانتیمتر می رسد.
 
نیروهای هلال احمر شب گذشته 70 نفر از مسافران را که بر اثر بارش سنگین برف در گردنه کبیرکوه گرفتار شده بودند، نجات دادند.
 
مدارس تمامی مقاطع تحصیلی این شهرستان در نوبت صبح امروز تعطیل شده و با توجه به نبود برق مغازه ها نیز فعالیتی ندارند و همین موضوع مشکلات زیادی برای تامین مایحتاج مردم به ویژه نان ایجاد کرده است.
 
هفته گذشته نیز گرد و خاک باعث قطع 72 ساعته برق مشترکان شهری و روستایی شهرستان آبدانان شده بود که با تعویض مقره های خط 40 کیلومتری دره شهر - آبدانان، برق این شهرستان وصل شد.
 
حمید چیت چیان وزیر نیرو در سفر هفته گذشته خود به استان ایلام از خطوط انتقال برق آغشته به گرد و خاک شهرستان آبدانان دیدن کرد و تلاش متخصصان در رفع نقص را مورد توجه قرار داد. 


در این رابطه بیشتر بخوانید: http://www.tabnak.ir/fa/news/477547/%D8%A2%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%A8%D8%B1%D8%AF © www.tabnak.ir
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال