سرپرست دانشگاه ایلام منصوب شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی حکمی دکتر محمدعلی اکبری را به سمت سرپرست دانشگاه ایلام منصوب کرد.

 

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در حکم دکتر فرهادی خطاب به دکتر اکبری آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه ایلام را برپایه قوانین،سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق راهبردهای تحقق سند دانشگاه اسلامی و بر آوردن اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید .

 

وزیر علوم ، همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر رضا صحرایی سرپرست سابق دانشگاه ایلام در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدعلی اکبری استاد زبان انگلیسی دانشگاه ایلام است و از سوابق اجرایی وی می توان به ریاست این دانشگاه در سالهای 83الی 85، معاونت آموزشی و مدیر گروه زبان انگلیسی دانشگاه ایلام اشاره کرد.

نظرات ارسال نظر
  • عباس رشنواديدر تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۳

    اين انتصاب شايسته را به جامعه دانشگاهي استان و دكتر علي اكبري تبريك عرض مي نمايم و براي دانشگاه سربلند ايلام روزهاي بهتري را آرزومندم.

    پاسخ به این نظر
  • صادق محمودیاندر تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۳

    من با افتخار این انتصاب شایسته را تهنیت میگویم وبا قلبی مطمئن میتوانم بگویم فرزند رنج کشیده ایلامی توانش بیشتر خواهد بود و افتخاری خواهد افرید بر افتخارات ایلامیان ارزومند پیشرفت منطقه این انتصاب مبارک را تبریک میگویم

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز