اقدام به موقع مامور انتظامی جان راننده ایلامی را نجات داد

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ˈمیرعباس شهبازیˈ افزود: ماموران انتظامی ملکشاهی حین تردد در راه ملکشاهی به ایلام با رویت یک دستگاه خودروی زانتیا که از مسیر جاده منحرف و به دره سقوط کرده بود، متوقف شدند.

وی تاکید کرد: ماموران به محض توقف برای کمک رسانی به سرنشینان احتمالی این خودرو، ناگهان مشاهده کردند به علت شدت حادثه خودرو یک باره آتش گرفته و راننده آن در داخل وسیله نقلیه به حالت بیهوش افتاده است.

فرمانده نیروی انتظامی ملکشاهی یادآور شد: ستوان سوم ˈعمار رشنوادیˈ مددکار اجتماعی فرماندهی انتظامی این شهرستان با دیدن این صحنه با از جان گذشتگی و شجاعت به داخل دره پریده و به خودرو نزدیک و پس از تلاش فراوان در حالی که پای راننده به صورت شکسته در خودرو گیر افتاده بود و شعله های آتش تمام کابوت وسیله نقلیه را پوشانده بود راننده را از میان شعله های آتش بیرون آورده و جان وی را نجات داد.

شهبازی اضافه کرد: اگر فداکاری و از جان گذشتگی این مامور انتظامی وظیفه شناس نبود به طور قطع راننده در اثر حادثه پیش آمده جان خود را از دست می داد زیرا خودرو وی پس از چند لحظه منفجر می شد و اثری از وی باقی نمی ماند.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 9روز