جمعه 27 دی 1398

معاون یکی از ادارات کل ایلام خودکشی کرد!

صبح امروز و در یک اقدام دردناک و تأثر برانگیز، معاون یکی از ادارات کل استان ایلام با پرتاب خودش از اتاق محل خدمتش خودکشی کرد.

به گزارش قدس آنلاین از ایلام، " م- پ " معاون اداره کل پست استان ایلام که چند وقتی به عنوان معاون پستی این اداره کل مشغول انجام وظیفه بود و به تازگی جای خود را به فرد دیگری داده بود، در کمال ناباوری و در یک اقدام تأمل برانگیز، خودش را از اتاق  محل کارش( طبقه دوم) به بیرون پرتاب می کند و به شدت زخمی می شود و پس از اعزام در بیمارستان فوت می نماید.

گزارش خبرنگار ما حاکی است که علت و انگیزه این خودکشی هنوز مشخص نیست و در دست بررسی قرار دارد.

متأسفانه در آبان ماه سال جاری نیز یکی دیگر از کارمندان ادارات کل استان، به علت مشکلات روحی (زن باردار)، خود را از ساختمان 4 طبقه به پایین پرتاب کرد و این  خودکشی دومین خودکشی موفق در 4 ماه اخیر در بین کارمندان بوده است و می طلبد که دست اندرکاران و مسئولان امر به این مقوله بیش از پیش ورود پیدا کنند و چاره ای بیاندیشند.

نظرات ارسال نظر
  • امیدعلی تدبیری نسبدر تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

    آفرین بر دولت تدبیر و امید! کاهش 45 درصدی قدرت خرید کارمندان دولت تدبیری است که دولت امیدیان برای امید دادن به کارمندان اندیشانیده است! خودکشی های دیگر در راه است!!

    پاسخ به این نظر
  • دکتر محمدیان روان شناسدر تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۳

    با سلام با توجه به این که انتشار خبر خودکشی احتمال خودکشی را افزایش می دهد در صورت امکان این خبر را از سایت در اسرع وقت برداشته و تلاش گردد منبعد به این نکته علمی توجه شود.با تشکر

    پاسخ به این نظر