دوشنبه 25 آذر 1398

فراخوان نهادهای مختلف ایلام برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سازمان ها، ادارات، نهادها و ارگان های مختلف استان ایلام با صدور بیانیه هایی مردم را به حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فرا خواندند.

 

به گزارش ایرنا در این بیانیه ها با تاکید بر اهمیت و ارزش حضور مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، آمده است: شرکت گسترده مردم در این راهپیمایی دشمن شکن، ضمن اینکه حرکتی یکپارچه در تجدید پیمان و بیعت با آرمان های امام و شهدا و مقام عظمای ولایت است، گامی ارزنده و مهم در خنثی سازی نقشه ها و توطئه های نرم و سخت نظام سلطه علیه جمهوری اسلامی است.

22 بهمن 1357 یادآور ایامی است که امت ایران اسلامی با دست خالی ولی با دلی سرشار از عشق و ایمان به آرمان ها و ارزش های دینی و اسلامی و با الهام از مکتب سرخ عاشورا و با پیروی از رهبری شجاع و مقتدر در مقابل طاغوت و استکبار جهانی ایستاد و در نهایت پرچم سبز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را بر فراز کوه های سر به فلک کشیده ایران اسلامی به اهتزاز درآورد.

در بخش دیگری از این بیانیه ها آمده است: امروز حضور ایران اسلامی پای میز مذاکره به خاطر تحریم های اقتصادی نیست، بلکه نشان از استقلال کشور و صلح طلبی ماست، چرا که ما در اوج تحریم توانسته ایم به پیشرفت های چشمگیری در عرصه فناوری، انرژی صلح آمیز هسته ای، علمی و پزشکی نایل شویم.

احزاب و گروه های مختلف، ادارات کل اطلاعات، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، دبیرخانه کانون های فرهنگی، هنری مساجد، آموزش و پرورش، تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، سپاه، مراکز آموزش عالی، بنیاد نخبگان، اساتید و کارکنان دانشگاه ایلام و نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی از جمله صادر کنندگان این بیانیه ها هستند.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار ایلام نیز صبح امروز در بیانیه ای مشترک، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی و محمدرضا مروارید در این پیام که یک نسخه از آن روز سه شنبه به ایرنا نمابر شده است، آورده اند: 22 بهمن روز پیروزی ملتی سرافراز و پیشرو است که جلوتر از همه ملت های جهان برای مقابله با نظام استکبار جهانی قد علم کردند و به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) رژیم منحوس پهلوی را از صحنه روزگار محو کردند و توانستند با توکل بر خداوند ملتی باشند که در مقابل ابرقدرت های جهان ایستادگی می کند.

دراین بیانیه مشترک آمده است: در یوم الله 22 بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) شهدای گرانقدر، و پیروی از فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب، برای تحقق و جهانگیر شدن گفتمان انقلاب اسلامی تلاش کرده و همچون قطره ای در اقیانوس پرشکوه حضور امت حزب الله در راهپیمایی عظیم 22 بهمن شرکت می کنیم و پیروزی اسلام، مسلمانان و ملت های مظلوم جهان را فریاد خواهیم زد.

توضیح اینکه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهر ایلام مرکز استان ساعت 9:30 صبح چهارشنبه آغاز می شود و سخنران این آیین ˈمهدی چمرانˈ رییس شورای اسلامی شهر تهران است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام همچنین مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرهای مختلف استان را اعلام کرد.

براساس اعلام روابط عمومی این شورای مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در شهرستان های مختلف استان ایلام به این شرح است:

** ایلام: میدان 22 بهمن – خیابان آیت الله حیدری – چهار راه رسالت – میدان شهید کشوری

** ایوان: مقابل فرمانداری – خیابان امام (ره) – میدان امام (ره)

** آبدانان: میدان ولی عصر (عج) - خیابان شهید مطهری – خیابان امام (ره) – میدان امام (ره)

** بدره: خیابان شهید مطهری – بلوار امام (ره) – خیابان شهید سعیدی – ورزشگاه شهید مراد حاصلی

** دهلران: میدان انقلاب به طرف میدان بسیج

** دره شهر: میدان بسیج – خیابان نیروی هوایی – خیابان امام حسین (ع) – خیابان جمهوری اسلامی – میدان آزادی

** سرابله: سه راهی بانک صادرات – خیابان ولی عصر (عج) – میدان معلم

** لومار: میدان معلم به طرف محله رنگینی

** مهران: میدان امام (ره) – بلوار امام زاده سید حسن (ع) – چهار راه شهرداری

** ارکواز ملکشاهی: مقابل دفتر امام جمعه – بلوار امام (ره) – میدان شهید بهشتی

نظرات ارسال نظر