ترفند جدید کلاهبرداری در ایلام نا کام ماند

کلاهبردار حرفه اي که با عناوين مختلف در ايلام اخاذي مي کرد، با تلاش ماموران پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، ماموران پليس آگاهي ايلام موفق شدند پس از چندين شبانه روز تلاش بي وقفه کلاهبردار حرفه اي را شناسايي و دستگير نمايند.
بنابراين گزارش، در پي وصول چندين شکايت به پليس آگاهي ايلام مبني بر کلاهبرداري توسط افرادي در سطح شهر، کاراگاهان پليس آگاهي با تشکيل پرونده بررسي هاي خود را در اين خصوص آغاز و سرنخ هايي از متهم پرونده بدست آوردند.
تلاش ماموران نهايتاً نتيجه داد و متهم را که از سارقان سابقه دار بود و خود را بعنوان مهندس و شاغل شرکت نفت جا زده بود، شناسايي و دستگير نمودند.
اين گزارش حاکيست، متهم در تحقيقات بعمل آمده معترف گرديد، با مراجعه به بنگاه هاي مسکن و معرفي خود بعنوان مهندس و شاغل شرکت نفت و درخواست جهت اجاره منزل بصورت آني و عجله اي از متصديان مربوطه مي خواست که منزلي با شرايط ويژه که داراي دو طبقه باشد برايش اجاره نمايند.
متهم پس از اجاره منزل در ساعات پاياني روز به بهانه تميز نمودن خانه به منزل اجاره اي مراجعه و با کمک صاحبخانه و جلب اعتماد آنها شب را در منزل مالباختگان سپري و با اين ترفند که خودرو وي در تعمير گاه مي باشد و نياز به پول دارد از صاحب منزل اخاذي مي کرد و در ادامه از محل متواري مي شد.
گفتني است، متهم براي کلاهبرداري از چندين ترفند ديگر نيز استفاده مي نموده است. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 9روز