۲۶۳ هزار ایلامی عضو بسیج هستند

جانشين سپاه اميرالمومنين (ع) استان ايلام گفت: در حال حاضر 263 هزار ايلامي عضو نيروي مقتدر بسيج هستند.
محمد‌تقي قاسمي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: اين تعداد زن و مرد ايلام در قالب گردان‌هاي عاشورا و الزهرا و ديگر رده‌هاي مقاومت جذب و ساماندهي شده‌اند. 
وي ادامه داد: اين نيروي مقتدر مردمي آماده دفاع از مرزهاي مقدس نظام جمهوري اسلامي بوده و اين مردم مرزدار اين مهم را در طول هشت سال دفاع مقدس به جهانيان ثابت كرده‌اند. 
اين مسئول اضافه كرد: مردم اين ديار با نثار جان خود از كيان ايران اسلامي دفاع كرده و يك وجب از خاك مقدس اين ديار را به دشمن نداند. 
قاسمي تصريح كرد: در تاريخ 300 ساله گذشته ايران اين اولين نبردي بود كه حتي يك وجب از ايران به كشورهاي بيگانه واگذار نشد البته اين جنگ بر ملت ايران اسلامي تحميل شد و ملت رشيد ايران اسلامي تنها به دفاع از كيان و عزت و خود پرداختند. 
جانشين سپاه اميرالمومنين (ع) استان ايلام گفت: دوران دفاع مقدس يكي از برجسته ترين حوادث انقلاب اسلامي بود ملت ايران اسلامي با ايثار و فداكاري تك به تك ورق‌هاي آن را رقم زدند. 
اين مسئول اضافه كرد: هيچگاه جهانيان ايثار، رشادت، از خودگذشتگي، قدرت و اقتدار ملت ايران اسلامي را فراموش نخواهند كرد و اكنون به واسطه تجربه هشت ساله دفاع مقدس، ايران اسلامي به بزرگترين قدرت منطقه تبديل شده و با اقتدار كامل از ايران اسلامي دفاع خواهد كرد. 
اين مسئول اضافه كرد: توان دفاعي، مقابله و ايستادگي ملت ايران اسلامي در برابر زورگويان و استكبار جهاني الگويي براي ديگر ملت‌هاي آزاديخواه جهان شده است. 
جانشين سپاه اميرالمومنين (ع) استان ايلام گفت: بر اين اساس بايد تفكر و فرهنگ بسيج و دفاع مقدس در جامعه امروزي ترويج شود و نسل جوان امروزي در جريان وقايع دوران دفاع مقدس قرار گيرند. 
وي ادامه داد: برپايي آيين‌هاي ويژه گراميداشت دفاع مقدس نبايد به يك هفته منتهي شود بلكه بايد در طول سال جوانان و نوجوانان با عقبه قدرتمند خود آشنا شده و خاطرات دفاع مقدس براي اين نسل تبيين شود. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 14ماه و 2روز