قنبری نماینده ایلام : طرفداری بیگانگان از اصلاح‌طلبان پذیرفته نیست

داريوش قنبري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: با تمام قدرت و توان در انتخابات ششم ارديبهشت ماه شركت خواهم كرد.
وي ادامه داد: در دور نخست انتخابات مجلس هشتم مورد حمايت مردم حوزه‌هاي انتخابيه ايلام، مهران ، ايوان و شيروان چرداول قرار گرفته‌ام و انصراف از اين جايگاه را بي‌احترامي به حقوق راي دهندگان مي‌دانم.
اين فرد كه اكنون نيز نماينده مجلس هفتم شوراي اسلامي است، افزود: بنده به عنوان يك ايراني در چهارچوب قانون اساسي از حق مردم حوزه انتخابيه‌ام دفاع خواهم كرد و با حضور خود در انتخابات آتي مرز خود را با دشمنان نظام آشكار خواهم كرد.
نماينده فعلي مردم ايلام در مجلس شوراي اسلامي افزود: بنده منافع ملي را بر منافع شخصي و سياسي ترجيح داده و در اين راه از هيچ كوششي فروگذار نخواهم بود.
وي اضافه كرد: در انتخابات ششم ارديبهشت ماه به عنوان يكي از چهار نامزد راه يافته به دور دوم انتخابات مجلس هشتم در حوزه‌هاي انتخابيه ايلام، مهران، ايوان و شيروان چرداول و با حمايت مردم شركت خواهم كرد.
وي گفت: به راي تك تك مردم حوزه انتخابيه‌ام احترام گذاشته و عدم شركت و يا انصراف در انتخابات را تكذيب مي‌كنم.

نظرات ارسال نظر
  • مهدیدر تاریخ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۱

    با سلام ازاینکه جناب اقای قنبری پیگیر کار نیروهای شرکتی وحذف شرکتهای واسطه میباشند سپاسگزاری میکنیم جمعی از نیروهای شرکتی

    پاسخ به این نظر
  • مظلومیت در تاریخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۲

    جناب اقای قنبری نماینده محترم تلاش بفرما این جاده قاضی خان بدره چرا راکد مانده پیمانکاران چی از جون مردم بیچاره وستم دیده میخواند که کار را تعطیل و دود آن به چشسم این مردم مظلوم برد /

    پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 12ماه و -6روز