پنج‌شنبه 23 آبان 1398

فرماندار ایلام:تکمیل طرح های عمرانی در دولت نهم شتاب گرفته است

فرماندار ایلام گفت: تسریع در تکمیل طرح های عمرانی و اولویت دار متناسب با نیاز مردم استان در دولت نهم شتاب چشمگیری گرفته است.
     
 فتاح اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ایلام افزود: نگاهی اجمالی به وضعیت طرح های عمرانی در دو سال گذشته بیانگر این واقعیت است که دولت نهم از ظرفیت فراوانی برای تکمیل این طرح های برخوردار است و بیشتر طرح های اولویت دار در شهرستان ایلام با نگاه ویژه دولتمردان به اتمام رسیده است.

وی تکمیل راه های ارتباطی، ساخت بیمارستان و تسریع در تکمیل زیرساخت هایی همچون آب، برق و مخابرات و دیگر بخش های را نمونه ای از فعالیت های برجسته دولت نهم در این شهرستان ذکر کرد.

استاندار ایلام نیز در این نشست از آمادگی مدیریت ارشد استان برای حمایت از اجرای طرح های کارشناسی شده شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

علی محمد آزاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سمت ندارد گفت: شوراهای اسلامی شهر  و روستا با توجه به رسالت خطیری که برای آبادانی و عمرانی مناطق برعهده دارند باید برای بهبود ساختار امور طرح های کارشناسی شده ارائه دهند.

وی افزود: امروز مطالبه های مردم تغییر کرده و باید متناسب با نیاز روز جامعه به آنان خدمات لازم ارائه شود.

آزاد اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با اولویت بندی مطالبه های مردم برای بهبود امور مردم در بخش های مختلف تلاش مضاعفی داشته باشند.

در این نشست اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان ایلام نیز به بیان دیدگاه ها و مشکلات فراروی این مناطق پرداخته اند.

http://www.yjc.ir/News/NewsDesc.aspx?newsid=10505

نظرات ارسال نظر