خیرین حدود ۳۰ میلیارد ریال برای مدرسه‌سازی در ایلام کمک کردند

 مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان ايلام گفت: خيرين در يك اقدام معنوي و خيرخواهانه حدود 30 ميليارد ريال براي مدرسه‌سازي در استان ايلام كمك كردند. 
  
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، علي شهري امروز در آيين احداث 14 فضاي آموزشي مشاركتي ايلام افزود: اين ميزان كمك مالي به تازگي از سوي خيرين ايلامي در جشنواره خيرين مدرسه‌ساز به اين امر پرداخت شده است.
وي ادامه داد: اين اقدام انسان‌دوستانه خيرين ايلامي بيانگر توجه متمكنين در خصوص وضعيت مدارس در استان در حال توسعه ايلام است.
اين مسئول اضافه كرد: اين دستگاه اجرايي از بدو تأسيس در استان ايلام اقدامات فراواني را در خصوص احداث‌، نوسازي و مقاوم‌سازي مدارس در اين استان كرده است.
شهري تصريح كرد: اما بعد محروميت‌ها‌، محدوديت‌هاي موجود و وضعيت مدارس اين استان‌ به اندازه‌اي است كه هنوز موفق به احقاق تمام خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم در اين خصوص نشده‌ايم‌.
مديركل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان ايلام گفت: در عين‌حال 90 درصد مدارس استان ايلام پس از پيروزي انقلاب اسلامي احداث شده‌اند.
اين مسئول اضافه كرد: با اين وجود همچنان آموزش و پرورش استان ايلام با كمبود فضاي آموزشي مواجه است.
و اين دستگاه اجرايي براي رفع محروميت‌ها و محدوديت‌هاي موجود در اين استان برنامه‌ريزي كرده كه احقاق اين امر منوط به همكاري و مساعدت خيرين در امر مدرسه‌سازي است.
شهري خاطرنشان كرد: بايد افرادي كه داراي تمكن مالي مناسب هستند، وارد اين كار شده و آموزش و پرورش را براي توسعه فضاهاي آموزشي ياري دهند.
وي ادامه داد: با جذب اعتبارات امسال و تلفيق كمك خيرين، امسال 14 فضاي آموزشي مشاركتي در مناطق مختلف استان ايلام احداث خواهد شد.
شهري در پايان گفت: پيش‌بيني مي‌كنيم تعدادي از اين مدارس تا مهر و مابقي در سال تحصيلي آينده به بهره‌برداري برسند.

 

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 18سال و 13ماه و 5روز