صدور حکم برای عوامل تیراندازی به طرف مردم در جریان انتخابات مجلس هشتم

نماینده مردم ایلام از صدور حکم قضایی برای تعدادی از عوامل تیراندازی به سمت جمعی از مردم ایلام در جریان برگزاری انتخابات مجلس هشتم خبر داد .در آن رویداد 3 نوجوان به قتل رسیدند.

داریوش قنبری به خبرنگار عصرایران گفت:بر اساس پیگیری های به عمل آمده ،دادسرای نیروهای مسلح برای عوامل تیراندازی به سمت مردم حکم صادر کرده اما متاسفانه کسانی که دستور تیزاندازی ها را صادر کرده اند همچنان آزادانه در شهر درحال گشت گذارند!
وی ادامه داد:مردم ایلام همچنان نسبت به اینکه بعد از گذشت این همه وقت برخورد جدی با عاملان آن جنایت ننگین نشده است ،معترضند چرا که متاسفانه با برخی از کسانی که دستور شلیک را صادر کرده اند نه تنها برخورد نشده بلکه آنان همچنان در مناصب خود قرار دارند.
قنبری یادآور شد: همچنان این موضوع را از طریق مراجع قانونی پیگیر هستیم تا عوامل اصلی آن حوادث به سزای اعمال خود برسند.
وی درخاتمه گفت: اگرچه دادسرای نیروهای مسلح برای چند نفر از عوامل تیراندازی ها حکم صادر کرده اما هنوز این احکام ابلاغ نشده است.
  در جریان برگزاری انتخابات مجلس هشتم بعد از تجمع تعدادی از مردم ایلام در مقابل فرمانداری ایوان نیروهای نظامی حاضر در مجل اقدام به تیراندازی به سمت جمعیت کردند .
تجمع کنندگان به نتیجه انتخابات معترض بودند که پس از این اتفاق ، در نهایت مسوولان برگزاری انتخابات ، با تمکین به نظر مردم ، نتیجه را اصلاح کردند.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال