رئیس سازمان آموزش و پرورش استان ایلام: مطالبات فرهنگیان ایلام به زودی پرداخت می‌شود

رئيس سازمان آموزش و پرورش استان ايلام گفت: به زودي مطالبات معوق فرهنگيان اين استان پرداخت مي‌شود.
  
 
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، كلانتر باراني امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي افزود: در ماه‌هاي گذشته ميزان مطالبات معوق فرهنگيان اين استان توسط كارشناسان مرتبط با موضوع در استان برآورد و سند تنظيمي براي پرداخت به وزرات آموزش و پرورش ارسال شده است.
وي بدون اشاره به ميزان اين مطالبات ادامه داد: اما به دلايل مختلفي از جمله اشكال كارشناسان وزارت آموزش و پرورش در ميزان برآورد اين مطالبات، تاكنون موفق به پرداخت مطالبات فرهنگيان استان ايلام نشده‌ايم.
اين مسئول اضافه كرد: در بررسي انجام شده، كارشناسان وزارت آموزش و پرورش اعلام كرده‌اند كه 350 ميليون تومان اين ميزان مطالبات اضافه بوده كه ما به اين مهم اعتراض داريم.
باراني تصريح كرد: اين سازمان ضمن اصرار بر مواضع خود از وزارت آموزش و پرورش خواسته است بازرسان ويژه خود را براي بررسي موضوع به استان ايلام اعزام كند.
رئيس سازمان آموزش و پرورش استان ايلام گفت: اين رخداد در 10 تا 12 سازمان آموزش و پرورش در استان‌هاي كشور رخ داده كه بازرسان ويژه در حال پيگيري و بررسي موضوع هستند.
وي يادآور شد: قرار است ظرف هفته جاري يك گروه بازرسي براي برسي موضوع به استان ايلام سفر كرده و موضوع را مورد بررسي قرار دهد.
باراني خاطرنشان كرد: به محض تاييد سندهاي مطالبات فرهنگيان ايلامي در اولين فرصت نسبت به پرداخت اين ميزان بدهي‌ها اقدام خواهد شد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 13ماه و 8روز