معاون استاندار ایلام: مردم از اقدامات دولت اطلاع چندانی ندارند

معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام گفت: مردم از فعاليت‌هاي دولت نهم در راستاي توسعه عدالت اطلاع چنداني ندارند.
  
 
سعيد هاشمي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: اين بي‌اطلاعي از عملكرد خالصانه مسئولان دولتي يك ضعف است كه بايد رسانه‌ها اين مشكل را رفع كنند.
وي ادامه داد: مقام معظم رهبري بارها در اين زمينه تأكيداتي داشته‌اند كه بايد عملكرد نظام و دولت براي مردم اطلاع‌رساني شود.
هاشمي با بيان اينكه بايد اقدامات دولت به مردم اطلاع‌رساني شود تا آنان در جريان امور قرار گيرند، تصريح كرد: در انعكاس اقدامات دولت در راستاي خدمت به مردم بايد دقت كرد تا واقعيت‌ها براي مردم بيان شود.
معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام گفت: خبرنگاران بايد هر اقدامي كه نظام براي رفع مشكل مردم انجام مي‌دهد به اطلاع مخاطبان آن برسانند.
اين مسئول اضافه كرد: با اطلاع‌رساني به موقع، اميد و اعتماد مردم به دولت و دست‌اندركاران نظام بيشتر از گذشته شده و سبب دلگرمي آنان به آينده مي‌شود.
هاشمي ادامه داد: خبرنگاران و دست‌اندركاران رسانه در ايجاد فضاي اميد و نشاط در جامعه نقش مهمي داشته و بايد در اين زمينه با توجه به شرايط نظام تلاش بيشتري كنند.
معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام گفت: يكي از مهم‌ترين وظايف فعلي رسانه‌ها مقابله با شايعات مخرب در جامعه است.
وي ادامه داد: نحوه مقابله رسانه‌ها با اين امر، انعكاس واقعيت‌ها و رويدادهاي واقعي در جامعه است.
هاشمي با اشاره به اينكه حكومت اسلامي داراي مولفه‌هاي متعددي است، افزود: رسانه‌ها بايد براي عملي شدن بيشتر اين مولفه‌ها حركت كنند و روز به روز اين وضعيت بهتر از گذشته شود.
وي، حق انتقاد مردم از مديران، حق سئوال، حرمت و عزت مردم، مالكيت و بهداشت مردم، رشد علمي و فرهنگي، امنيت اخلاقي و عمومي مردم را از جمله مولفه‌هاي حكومت اسلامي دانست و اظهار داشت: رسانه‌ها بايد به اين موضوعات نيز توجه ويژه‌اي داشته باشند.
هاشمي توجه مسئولان به دو موضوع امنيت و معيشت مردم را بسيار با اهميت دانست و افزود: رسانه بايد در اين راستا نيز تلاش بيشتري كنند.

 

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -14روز