جمعه 15 آذر 1398

پروازهای فرودگاه ایلام از فردا از سر گرفته می شود

پس از دو ماه توقف پرواز در فرودگاه ایلام، پروازهای این فرودگاه فردا از سر گرفته می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر فرودگاه ایلام امروز با اعلام این خبر گفت: با پرواز یک فروند هواپیمای شرکت آسمان، پروازهای فرودگاه از فردا (یکشنبه ) مجددا از سر گرفته می شود.

مرتضی گچکوب با اشاره به توقف پروازها در فرودگاه ایلام طی 2 ماه گذشته گفت: طی این مدت پروژه تطویل باند فرودگاه و رفع موانع پروازی با موافقت انجام شد و فرودگاه هم اینک آماده بهره برداری مجدد است.

گچکوب افزود: طی این مدت طول باند فرودگاه با یکهزار متر افزایش به 3200 متر رسید و آسفالت آن روکش مجدد شد.

مدیر فرودگاه ایلام گفت: برای اجرای طرح تطویل باند و روکش بالغ بر 12 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اعلام اینکه فردا نخستین پرواز از این فرودگاه پس از دو ماه انجام می شود، اعلام کرد: مراسم رسمی راه اندازی فرودگاه در یکی از روزهای هفته دولت برگزار خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته روزانه یک فروند هواپیمای شرکت آسمان از نوع ATR با ظرفیت 60 مسافر در مسیر ایلام - تهران پرواز خواهد کرد.

نظرات ارسال نظر
  • ابوذر از ایلامدر تاریخ ۲ شهريور ۱۳۸۸

    عزیزم اگر قرار بود که باز از هواپیمای ملخ دار (سوهان روح مسافر و نشانه عقب ماندگی )استفاده شود که همان دو ماه پیش نیز همین هواپیما ها بدون صرف دوازده میلیارد ریال زحمت جابجایی این تعداد را که یک اتوبوس نیز با بوفه و راهرو نیز همین تعداد را جابچا میکند را انجام میداد . دیگه چه دسته گلی به آب دادید که هر سال بابت چند متر طویل کردن باند یا آسفا لت قصد بزرگنمایی و افتتاح مجدد دارید مگر ما چند باند فرودگاه داریم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۲ شهريور ۱۳۸۸

    دست خاله درد نكنه با اين عروس آوردنش

    پاسخ به این نظر