دو مادر شهید استان ایلام دار فانی را وداع گفتند

شاه پسند کاظمی، مادر شهیدان والامقام ابراهیم و قاسم کاظمی و همچنین شهربانو کریمی مادر شهید سرافراز علیرضا مراد ثانی، روز گذشته، 29 شهریور جاری دار فانی را وداع گفتند.
به گزارش حیات، پیکر پاک این دو مادر شهید بزرگوار در میان خیل امت خدا جو و شهید پرور استان ایلام و جمعی از مسوولان بنیاد شهید وامور ایثارگران این استان تشییع و به خاک سپرده شد.
نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۱ مهر ۱۳۸۸

  خداوند با اولیاءالله محشورشان گرداند .

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱ مهر ۱۳۸۸

  باسلام شهید علیرضا مرادخانی هست لطفا اصلاح بفرمائید

  پاسخ به این نظر
 • UGDدر تاریخ ۳ مهر ۱۳۸۸

  خیلی عالی است

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵

  نبع: تسنیم تایید حکم قصاص قاتل شهید «علیرضا مرادخانی» در دیوانعالی کشور رئیس‌کل دادگستری استان البرز از تایید حکم قصاص قاتل شهید «علیرضا مرادخانی» در دیوانعالی کشور خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج،به نقل از روابط‌عمومی دادگستری البرز؛ احمد فاضلیان درباره پرونده شهید«علیرضا مرادخانی»، مامور بدرقه زندانیان که در 22 آبان 1390 در جریان یک تصادف ساختگی و حین انجام ماموریت به شهادت رسیده بود، اظهار داشت: این پرونده با توجه به حساسیت‌هایی که داشت به سرعت در دستگاه قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت و حکم قصاص قاتل در دادگاه کیفری صادر شد که این حکم در دیوانعالی کشور نیز مورد تایید قرار گرفت. وی افزود: متاسفانه اکنون پس از نزدیک به چهار سال از این حادثه، خانواده مقتول اصرار بر محاربه بودن این موضوع دارند که با توجه به اینکه حکم صادر و اعتراض‌ها در مورد محاربه رد شده است پرونده محکوم برای اعدام در انتظار تایید از طرف خانواده مقتول است. رئیس کل دادگستری استان البرز تصریح کرد: اگر خانواده مقتول جهت اجرای حکم اعلام آمادگی نمایند یا اذن به اعدام به مقام اجرای حکم بدهند به فوریت نسبت به اجرای حکم قصاص اقدام خواهد شد؛ در غیر این صورت با توجه به مقررات موضوعه، اقدامی از ناحیه این دادگستری‌کل متصور نخواهد بود. انتهای پیام/

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 20ماه و -14روز