مشاور استاندار ایلام: برنامه های اوقات فراغت باید متناسب با نیاز جوانان باشد

مشاور استاندار و مدير امور جوانان در ايلام گفت : برنامه هاي اوقات فراغت و سالم سازي فراغت بايد متناسب با نياز جوانان باشد.
عباس حيدري پور" روزسه شنبه در نشست ستاد ساماندهي امور جوانان که در محل استانداري ايلام برگزار شد ،افزود: ابتدا بايد نياز جوانان در زمينه هاو بخشهاي مختلف مناطق استان شناسايي و سپس متناسب با آنها برنامه سالم سازي اوقات فراغت ارايه شود.
وي ادامه داد: باتوجه به اين شرايط امسال زمينه برگزاري نمايشگاه اوقات فراغت با حضور دستگاه هاي اجرايي استان فراهم شده تا بدين طريق جوانان از برنامه هاي اوقات فراغت اطلاع يابند و متناسب با نياز خود از آنها بهره گيرند.
وي اظهار داشت: اين نمايشگاه از ابتداي اين ماه با همکاري کليه دستگاههاي اجرايي در محل اداره کل فني و حرفه اي ايلام در حال برگزاري است.
وي گفت: سعي شده که دستگاههاي مرتبط فعاليتها و برنامه هاي خود را به صورت عيني و عملي در معرض ديد جوانان و خانواده ها قرار دهند.
حيدري پور در ادامه با تاکيد بر ضرورت جمع آوري اطلاعات برنامه اي و فعاليت هاي تابستاني دستگاه ها براي برنامه ريزي در تابستان افزود: از طريق سامانه اينترنتي و نظارت ميداني نسبت به تمام پايگاه هاي فراغتي استان اطلاع رساني انجام خواهد شد.
بيش از 300هزار نفر از جمعيت استان ايلام را جوانان زير 30سال تشکيل مي دهند.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 17ماه و 8روز