برنامه‌های دهه فجر امسال در قالب کمیته‌های متمرکز پیش‌بینی شده‌اند

قائم مقام ستاد سيمرغ در استان ايلام، در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت: ما همه ساله در پاسداشت دستاوردهاي انقلاب اسلامي موظفيم كه با شكوه و رونق بيشتري برنامه‌ها را اجرا كنيم و به نوعي خالق حماسه‌هايي باشيم كه در اهداف آن عزيزان وجود داشت.

حجت الاسلام والمسلمين حسين ملكي با بيان اين مطلب به خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: دهه‌ي فجر امسال چون مقارن با سي‌امين سال پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي است خيلي مهم و متفاوت خواهد بود.

ملكي با اشاره به اين كه برنامه‌هاي دهه فجر امسال در قالب كميته‌هاي پيش‌بيني شده به صورت متمركز اجرا خواهند شد، افزود:‌ مجموعا 28 كميته پيش‌بيني شده بود كه با تجميع برخي از كميته‌ها به 23 كميته تقليل پيدا كرد.

وي افزود:‌ از جمله اولويت‌هاي برنامه‌هاي دهه فجر امسال مي‌توان به يادآوري خاطرات و حماسه آفريني‌هاي دوران پيروزي انقلاب، توسعه و تقويت مشاركت‌هاي مردمي‌ از طريق راه اندازي ستادهاي دهه فجر مناطق، توجه به تاكيدات رهبر انقلاب مبني بر هر چه مردمي‌تر كردن آيين‌هاي دهه فجر، تاكيد بر ايجاد فضاي مناسب در جهت تقويت زمينه‌هاي حضور جوانان و تلاش در جهت اميد افزايي و جلب و جذب آن‌ها اشاره كرد.

قائم مقام ستاد سيمرغ با اشاره به تشكيل ستاد برگزاري مناسب برنامه‌هاي دهه فجر امسال گفت:‌ معرفي 30 دستاورد انقلاب در زمينه‌هاي علمي، اقتصادي و فرهنگي، تجليل از 30 كارآفرين نمونه استان، تجليل از 30 پيشكسوت مبارز دوران انقلاب، برگزاري نشست‌هاي دانشجويي و بازسازي يكي از عمليات‌هاي دوران دفاع مقدس از جمله اين برنامه‌هاست.

ملكي خاطرنشان كرد: يكي از برنامه‌هاي دهه فجر امسال طرح ملي 30 در 30 است كه در استان ايلام در دهه فجر پروژه‌هاي عمراني فراواني براي اين طرح در نظر گرفته شده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز