عادل نوروزی: خدمات دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه آموزش عالی کشور بی نظیر و ماندگار است.

رئیس واحد ایلام گفت: خدمات دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه آموزش عالی کشور بی نظیر و ماندگار است.
به گزارش روز چهارشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" عادل نوروزی در بازدید از نمایشگاه عکس های برگزیده واحد ایلام تصریح کرد: عظمت و بزرگی کارهای انجام شده در دانشگاه آزاد اسلامی در ابعاد آموزشی، فرهنگی، عمرانی و... باعث سرخوردگی و ناتوانی مخالفان دانشگاه آزاد اسلامی شده است.
وی تصریح کرد: فارغ التحصیلی دو میلیون و 500 هزار متعهد و متخصص، تلاش و مجاهدت مسوولانی را می رساند که دغدغه پیشرفت و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند و امروز در سایه این تلاش ها، نیروی متعهد و متخصص مورد نیاز کشور تربیت می شود.
نوروزی بیان کرد: اگر مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی تلاش نمی کردند و امروز این دانشگاه گسترش پیدا نمی کرد، آیا آموزش عالی کشور توان فراهم کردن امکانات آموزشی در دورترین و محروم ترین نقاط کشور را داشت و اگر فقط 10 درصد از فارغ التحصیلان این دانشگاه به خارج از کشور می رفتند، بیش از 60 میلیارد دلار ارز از کشور خارج می شد.
رئیس واحد ایلام بیان کرد: استان ایلام به عنوان آخرین استان که دانشگاه آزاد اسلامی در آن تاسیس شد، امروز بزرگ ترین مرکز آموزش عالی استان است و هم مردم و هم مسوولان خدمات این دانشگاه را در تمام زمینه ها لمس کرده اند.
وی بیان کرد: هنر دانشگاه آزاد اسلامی این است که بدون استفاده از بودجه و امکانات دولتی، امکانات آموزشی را برای جویندگان علم و دانش فراهم کرده است و امروز آموزش عالی کشور مدیون تلاش و مجاهدت های دانشگاه آزاد اسلامی است که با دست خالی به گسترش علم پرداخته است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 16سال و 9ماه و 3روز