نماینده ایلام: در میان دولتی‌ها گوش شنوایی وجود ندارد!

نماينده ايلام نسبت به تاخير دولت در ارايه گزارش عملکرد برنامه چهارم توسعه طي تذکري اعلام نارضايتي کرد. 
به گزارش ايلنا، داريوش قنبري، نماينده ايلام در جلسه علني امروز مجلس با استناد به مواد قانون اساسي و آيين‌‏نامه داخلي مجلس نسبت به تاخير دولت در اجراي اصل 157 قانون برنامه توسعه ابراز نارضايتي کرد. 
وي با بيان اين‌‏که ما ديگر خجالت مي‌‏کشيم در اين باره به دولت تذکر دهيم، ادامه داد: نمی‌دانم در میان دولتی‌ها گوش شنوایی وجود دارد یا نه؟ اين براي چندمين بار است که بنده در قالب تذکر آئين‌‏نامه‌‏اي درباره عدم اجراي تکاليف اصل 157 قانون برنامه توسعه از سوي دولت اعتراض مي‌‏کنم. 
نماينده ايلام افزود: مگر قرار نيست که مجلس براي دولت ريل بگذارد و دولت در اين ريل حرکت کند، اما دولت توجهي به قانون‌‏هاي مجلس ندارد و بر ريل خودش حرکت مي‌‏کند. 
قنبري تصريح کرد: دولت بايد در پايان آذر ماه گزارش عملکرد برنامه چهارم توسعه را به مجلس ارايه مي‌‏کرد که متاسفانه نه امسال نه سال گذشته هيچ‌‏يک از اين گزارشات را به مجلس ارايه نکرده است. 
به دنبال تذکر قنبري، ابوترابي‌‏فرد که رياست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به وي گفت: ضرورت دارد که دولت در کوتاه‌‏ترين زمان اين گزارش‌‏ها را ارايه کند چرا که تاخير آن باعث قضاوت و برداشت‌‏هايي مي‌‏شود که ضرورت ارايه اين گزارش‌‏ها را دوچندان مي‌‏کند. 
وي تصريح کرد: اهميت و ضرورت ارايه اين گزارش از هر زاويه روشن است.
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز