سايت خبري | مقالات | درد دل‌ها | گالري تصاوير | موسیقی | ويديو  |خدمات‌شهری | كاغذ ديواري‌ | دانش‌نامه آزاد | تبليغات

 

 

 
پنج‌شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
۲۱ فوریه ۲۰۱۹   
 

 
 

وبلاگ‌‌ها | تصاوير ارسالي كاربران| ارسال تصویر | ارسال خبر| ارسال مطلب| درباه ما | ارتباط با ما

 
 
 

گفته اند:

اشکهای دیگران را مبدل به نگاههای پر از شادی نمودن بهترین خوشبختی هاست.
بودا

 

نمايش تبليغ ديگر

 
نام كاربري:
 
كلمه عبور:                 
 

   داریوش قنبری: خاتمي و ميرحسين با هم رقابت نمي‌كنند

سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس گفت: خاتمي و ميرحسين رقيب هم نيستند و با هم رقابت نمي‌كنند.
داريوش قنبري نماينده ايلام در مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس با بيان اينكه ديدار فراكسيون اقليت مجلس با مير حسين موسوي بنا به درخواست اين فراكسيون صورت مي گيرد، گفت: توزيع و تبيين شرايط كشور، ضرورت وحدت اصلاح طلبان در انتخابات و مطرح كردن نگراني هاي اصلاح طلبان در انتخابات آينده از جمله اهداف ما در ديدار با چهره هاي شاخص اصلاح طلبان است. 
وي با بيان اينكه اصلاح طلبان در انتخابات نگرانيهاي دارند، اظهار داشت: احتمال سوء استفاده دولت از امكانات خود در انتخابات و استفاده ‌از برخي از نهادهاي انقلابي در امر انتخابات، جلوگيري از تخريب كانديداها و جلوگيري از هر گونه تقلب در انتخابات از جمله نگراني‌هاي اصلاح طلبان در انتخابات است و در اين ديدارها اين مسائل را مطرح مي كنيم و دنبال راهكارهاي رفع اين نگراني‌ها هستيم. 
سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس در پاسخ به اين سوال كه آيا گرايش‌هاي مختلف فراكسيون اقليت مجلس از جمله طرفداران مهدي كروبي در ديدار با مير حسين موسوي حضور خواهند داشت، گفت: ما معمولا در فراكسيون اقليت به صورت جمعي عمل كرديم و وحدت خاصي ميان اعضاي فراكسيون برقرار است. ديدارهايي كه تاكنون داشتيم تقريبا همه اعضاي فراكسيون حضور داشتند و فكر مي‌كنيم در ديدار با حسين مير موسوي همچون گذشته همه افراد حضور يابند. 
قنبري در پاسخ به اين سوال آيا همه اعضاي فراكسيون اقليت مجلس از يك كانديداي اصلاح طلب حمايت خواهند كرد، گفت: ما در فراكسيون تصميم گرفتيم كه فعلا در رابطه با انتخابات رياست جمهوري آينده به صورت موردي از شخص خاصي حمايت نكنيم و تمام تلاش خود را براي ايجاد وحدت ميان اصلاح طلبان به كار گيرم. 
وي افزود: رهبران جريانات اصلاحات نيز بايد به دنبال ايجاد وحدت باشند. اگر وحدت ايجاد نشد ما از مكانيزم‌هاي همچون نظر سنجي توجه خواهيم كرد و سعي مي كنيم از كانديدايي حمايت كنيم كه بيشتري ميزان راي آوري را داشته باشد و ميزان اقبال و توجه مردم به آن كانديدا از همه بيشتر باشد. 
سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس افزود: هدف اين فراكسيون موفقيت اصلاح طلبان در انتخابات رياست جمهوري آينده است و ما اين موفقيت را از دريچه وحدت نگاه مي كنيم و سعي داريم تا به وحدت برسيم. 
قنبري در پاسخ به اين سوال كه به نظر شما از ميان خاتمي، مير حسين موسوي و كربي كداميك شانس پيروزي در انتخابات را دارد، گفت: بايد تا زمان ثبت نام كانديداها صبر كنيم و كساني كه فعلا مطرح هستند مي توانند خود را مطرح كنند و بايد تا اسفند ماه صبر كرد و بعد ارزيابي صورت بگيرد تا مشخص شود كه كدام كانديدا شانس بيشتري دارد. 
وي گفت: با توجه به اينكه آقاي مير حسين موسوي هنوز رسما اعلام نكرده كه در انتخابات حضور مي‌يابد و فعلا آقاي خاتمي اعلام كرده كه يا وي يا مير حسين موسوي در انتخابات حضور مي يابند، در مجموع نظر خاصي صورت نگرفته اما طيف اصلاح طلبان اقبال بيشتري در انتخابات دارند. 
نماينده ايلام در مجلس در پاسخ به اين سوال آيا ممكن است سيد محمد خاتمي به نفع مير حسين موسوي كنار برود، گفت: بين آقاي خاتمي و مير حسين موسوي هماهنگي كاملي وجود دارد و اينها رقيب يكديگر نيستند و با هم رقابت نمي‌كنند و اين 2 نفر با هم از سوي اصلاح طلبان كانديدا نخواهند شد. 
قنبري در پاسخ به اين سوال آيا ممكن است سيد محمد خاتمي و مير حسين موسوي به نفع كروبي كنار بروند، گفت: در حال حاضر بحث موفقيت اصلاح طلبان مطرح است و ديدگاه عمومي اكثريت اصلاح طلبان اين است كه از طريق مكانيزم‌ها علمي ميزان موفقيت كانديداها مطرح در طيف اصلاح طلبان، سنجيده شود و كسي كه امكان موفقيت بيشتري دارد به عنوان كانديداي واحد اصلاح طلبان معرفي شود. 
وي تصريح كرد: بنابراين آقاي خاتمي يا موسوي و يا كروبي بايد از ديدگاه هاي عمومي اصلاح طلبان و شخصيت‌هاي شاخص اصلاح طلب پيروي كنند و نظري كه توسط جمع اصلاح طلبان مطرح مي شوند را بپذيرند و فكر نمي كنم بين خاتمي، كروبي و مير حسين موسوي و ديگراني كه كانديدا مي‌شوند با توجه به اين مكانيزم‌ها مساله خاصي وجود داشته باشد. 
سخنگوي فراكسيون اقليت مجلس خاطرنشان كرد: اعضاي اين فراكسيون پس از ديدار با مير حسين موسوي در روز سه شنه، با مهدي كروبي هم در روزهاي آينده ديدار خواهند كرد. 
 

 
  منبع: خبرگزاری فارس   در تاريخ:  ۵ بهمن ۱۳۸۷  ساعت: 8:07:51 AM 
 

از دسته: سياسي دفعات مشاهده: لينك خبر (كد خبر= 5797 )
 
  نظرات:
 نام
 پست الكترونيك/سایت:
عدد  را در کادر مقابل وارد کنید:
(جهت حذف روبوتها)
تصویر جدید

نظر :

 

 

نمايش تصوير ديگر

logo-samandehi
 
 
 

 

 ۴۰۸۸۷۷۸۴ مشاهده از 28 فروردين 1384 | صفحه جاری  مشاهده | امروز  ۲۰۸۸ مشاهده

نقش آوران ایلام امروز

    تمامي حقوق اين سايت براي شركت نقش آوران ايلام امروز محفوظ است. مسئوليت مطالب نگاشته شده به عهده نويسندگان آنها مي باشد.

Managed With Chavir CMS

آخرين به روز رساني:  چهار‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ | زمان بارگزاري صفحه:  0/0547 ثانيه