تمام مطالبات فرهنگیان ایلامی پرداخت می‌شود

 رئيس سازمان آموزش و پرورش استان ايلام گفت: تا پايان امسال تمام مطالبات فرهنگيان ايلامي پرداخت مي‌شود.
كلانتر باراني امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: دريافت مطالبات قانوني و به حق فرهنگيان در دستور كار مسئولان آموزش و پرورش قرار دارد و تاكنون براي دريافت مابقي مطالبات فرهنگيان ايلامي با مسئولان وزرات آموزش و پرورش رايزني‌هايي صورت گرفته است. 
اين مسئول اضافه كرد: با توجه به پيگيرهاي به‌عمل آمده اميدواريم در اولين فرصت مطالبات فرهنگيان اين استان كه بالغ بر 500 ميليارد ريال است، پرداخت شود. 
باراني تصريح كرد: فرهنگيان از اقشار زحمتكش كشور محسوب شده و توجه به معيشت اين قشر فرهيخته در اولويت كاري مسئولان قرار دارد. 
رئيس سازمان آموزش و پرورش استان ايلام گفت: در ماه‌هاي گذشته ميزان مطالبات معوق فرهنگيان اين استان توسط كارشناسان مرتبط با موضوع در استان برآورد و سند تنظيمي براي پرداخت به وزرات آموزش و پرورش ارسال شده است. 
باراني افزود: تاكنون از مجموع مطالبات فرهنگيان ايلامي 650 ميليارد ريال به فرهنگيان اين استان پرداخت شده، اما به دلايل مختلفي تاكنون موفق به پرداخت همه مطالبات فرهنگيان اين استان نشده‌ايم. 
وي خاطر نشان كرد: به محض دريافت سندهاي مطالبات فرهنگيان ايلامي در اولين فرصت نسبت به پرداخت اين ميزان بدهي‌ها اقدام مي‌شود. 
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 17سال و 20ماه و -11روز