نماینده ایلام در خانه ملت: امکان معرفی کاندیدای ریاست جمهوری از طرف فراکسیون جدید التاسیس مستقل مجلس وجود دارد

استان ایلام-قلم:نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران و شیروان چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت:تاکنون حضور موسوی و کروبی از جبهه اصلاحات در انتخابات قطعی شده که هر یک از آنها مزیت های خود را دارد و هر دو نیز مصر به ادامه حضور  هستند ولی جبهه اصلاحات برای موفقیت نیاز به تعامل بیشتر و ائتلاف دارد.
مهندس شاپور پولادی در گفتگو با خبرنگار قلم با بیان این مطلب به برخی شنیده ها مبنی بر حضور لاریجانی به عنوان کاندیدای اصولگرایان در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اشاره و تصریح کرد: حضور لاریجانی را به عنوان کاندیدا بعید میدانم.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تنها کاندیدای قطعی اصولگرایان را در حال حاضر دکتر احمدی نژاد بیان و عنوان کرد : صحبت هایی نیز با رضایی و ولایتی صورت گرفته ولی هنوز حضور آنها قطعیت پیدا نکرده کما اینکه بحث حضور محمدی پور و جهرمی همچنان وجود دارد.
پولادی با بیان اینکه هم اکنون دیدگاههای خود را از موضع شخصی بیان می کنم افزود: فراکسیونی مستقل با حضور نمایندگان مستقل حاضر در مجلس شورای اسلامی که وابستگی حزبی ندارند در حال شکل گیری است که پس ار شکل گیری آن دیدگاههای خود را از موضع این فراکسیون بیان خواهم کرد.
وی با اشاره به اینکه تا کنون نردیک به 50 نفر از نمایندگان مستقل مجلس به عضویت این فراکسیون در آمده اند گفت: به زودی اساسنامه این فراکسیون صادر شده و انتخابات برای تعیین رئیس فراکسیون انجام خواهد شد.
او ادامه داد: امکان معرفی یک کاندیدا توسط فراکسیون جدید التاسیس مستقل مجلس برای شرکت در اتخابات ریاست جمهوری وجود دارد .

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 12ماه و -6روز