نمایشگاه عکس " طبیعت بکر " در آبدانان آغاز به کار کرد

نمايشگاه عكسي با عنوان " طبيعت بكر " صبح امروز در آييني با حضور شماري از مسئولان محلي در شهرستان آبدانان از توابع استان ايلام آغاز به كار كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، مسئول و كارشناس برپايي اين نمايشگاه در حاشيه اين آيين به خبرنگاران گفت: در اين نمايشگاه 50 اثر هنري در معرض ديد عموم قرار گرفته است.
عليرضا صابري افزود: موضوع اثرهاي به نمايش درآمده در اين نمايشگاه در خصوص طبيعت زيبا و بكر شهرستان آبدانان و ديگر مناطق آن است.
وي ادامه داد: اين نمايشگاه عكس با هدف نشر مستمر فرهنگ حفاظت از منابع طبيعي و گسترش آن در بين احاد جامعه شهرستان آبدانان از توابع استان ايلام برپا شده است.
اين مسئول اضافه كرد: نمايشگاه عكس "طبيعت بكر " از امروز و به مدت يك هفته در محل ياد شده براي بازديد علاقه‌مندان داير است.
صابري از عموم مردم استان ايلام به ويژه نسل نوجوان و جوان امروزي خواست از نمايشگاه عكس طبيعت بكر آبدانان بازديد كنند.
وي ادامه داد: منابع و عرصه‌هاي طبيعي يكي از موهبت‌هاي خداوند است كه به بندگان خود عطا كرده و بايد همه از اين موهبت حفاظت و نگهداري كنيم.
اين مسئول اضافه كرد: اكنون و در آينده نيز زندگي و حيات انسان‌ها در گروه حفاظت و نگهداري از عرصه‌هاي طبيعي به عنوان ريه‌هاي تنفسي بشر است.
صابري تصريح كرد: اگر اين عرصه‌هاي و منابع طبيعي به واسطه سهل انگاري و استفاده بي‌رويه بشر از بين روند زندگي انسان‌ها در آينده نزديك دچار اخلال شده و مشكلات فراواني را به وجود مي‌آورد.
مسئول و كارشناس برپايي نمايشگاه عكس طبيعت بكر گفت: بي‌توجهي به اين نكات در آينده گريبان‌گير همه انسان‌هاي روي زمين است پس بايد در حفظ و صيانت از عرصه‌هاي طبيعي تمام تلاش خود را به‌كار گيريم.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 4روز