خبرگزاری فارس: احمدی‌نژاد گزینه اصلح‌‌ دانش‌آموزان ایلامی است

كميته دانش‌آموزي ستاد حمايت مردمي از احمدي‌نژاد با صدور بيانيه‌‌اي احمدي‌نژاد را‌ گزينه اصلح براي دانش‌آموزان ايلامي در انتخابات آتي دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، در بخشي از اين بيانيه يك صفحه‌اي كه يك نسخه از آن در اختيار دفتر خبرگزاري فارس در ايلام قرار گرفته آمده است: سلام‌ بي‌پايان به محضر مبارك منجي عالم بشريت (عج) و درود به روح پرفتوح بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي و آرزوي سلامتي و طول عمر پربركت براي مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي (مدظله العالي).
اين بيانيه مي‌افزايد: دانش‌آموزان به عنوان آينده سازان انقلاب، نقشي اساسي در پيشرفت، سعادت و تعالي اين مرز و بوم دارند از اين رو توجه به تربيت انقلابي و اسلامي آنان، همواره مورد تأكيد امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري بوده است.
بيانيه حاطرنشان مي‌كند: اين روزها جنبش دانش‌آموزي ايران اسلامي، ضمن تجديد پيمان با آرمان‌هاي امام راحل (ره) و بيعت مجدد با مقام معظم رهبري (مدظله العالي)، مساعي خود را براي پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي به كارگرفته و خود را براي يك جهاد علمي و عملي با استكبار آماده مي‌سازد.
بيانيه مي‌افزايد: در خرداد ماه امسال، روزي تاريخي و سرنوشت ساز و صحنه‌اي پرشكوه براي نمايش عظمت ايرانيان در پيش رو است.
بيانيه ادامه مي‌دهد: روزي كه ملت ايران با حضور در پاي صندوق‌هاي رأي، براي تحقق آرمان‌هاي انقلاب اسلامي، محمود احمدي‌نژاد را به رياست جمهوري اسلامي ايران برخواهد گزيد.
بيانيه مي‌افزايد: هر چند كه دانش‌آموزان به دليل شرط سني، نمي‌توانند در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري آراء خود رابه صندوق‌هاي رأي بيندازند، اما هم گام با ديگر اقشار ملت شريف ايران اسلامي، درصحنه انتخابات حضور داشته و حتي در شور و شعور آفريني گوي سبقت را از ديگر اقشار ربوده‌اند.
بيانيه ادامه مي‌دهد: دانش آموزان ايلامي علمدار عزت و سربلندي ملت ايران و مرد محبوب و خدمتگزار آنان، دكتر محمود احمدي‌نژاد را به عنوان اصلح برگزيده‌اند.
بيانيه خاطرنشان مي‌كند: اميد آن كه دولت دهم به رياست احمدي‌نژاد باز هم چون گذشته بتواند منشأخدمات بزرگ و ارزشمند ديگري براي ايران اسلامي و ملت تاريخ ساز آن باشد.

نظرات ارسال نظر
 • psdkدر تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۸۸

  چرا دروغ میگی از خودت مایه بزار

  پاسخ به این نظر
 • سیبدر تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۸۸

  میر حسین برده خودتونو خسته نکنید. اصل کار تهرانه نه ایلام

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۹ خرداد ۱۳۸۸

  عجب دروغي البته از اين دروغگوها بعيد نيست بعدش اكثر دانش اموزان سن راي ندارند نكنه بخاطر احمدي نژاد قانون عوض شده

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 12روز