نتایج نظر سنجی کمیته اطلاع رسانی ستاد ۸۸ و یاران اصلاحات استان ایلام

نتایج آخرین نظر سنجی ستاد 88 و یاران اصلاحات در شهر ایلام ؛

شکوه میرحسین در آخرین نظر سنجی انتخاباتی در شهر ایلام چهار روز مانده به انتخابات دهم ریاست جمهوری یا کسب 60 درصد آرا جامعه آماری کم نظیر است.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد 88 و یاران اصلاحات استان ایلام-مجری نظر سنجی- در این خصوص گفت : پس از انجام مناظره ی تاثیر گذار در یک نظرسنجی دقیق و بدون جانب داری مردم ایلام ثابت کردند که پرده دری  و بداخلاقی در کنار دروغگویی نمی تواند رای اول آنها باشد چرا که پیش از آن صداقت، ادب و برنامه ریزی را انتخاب اول خود قرار داده اند.

مصطفی یعقوبی در تشریح نظرسنجی های ستاد 88 و یاران اصلاحات اظهار داشت: پس از آنکه حدود یک ماه پیش و قبل از آغاز تبلیغات رسمی ریاست جمهوری اولین فاز نظرسنجی با وسعت استانی در ایلام انجام شد و در نتیجه آن مهندس موسوی با کسب 42 درصد در جایگاه اول قرار گرفت، به منظور بررسی تاثیر تبلیغات به ویژه برنامه های تلوزیونی بر روی رای مردم و آگاهی از آخرین وضعیت کاندیداها دومین مرحله ی نظرسنجی انتخاباتی ستاد 88 و یاران اصلاحات در سطح شهر ایلام طی روزهای هفدهم و هیجدهم خرداد ماه انجام شد.

وی افزود: در نتیجه این نظرسنجی با جامعه آماری سیصد نفر که به نسبت جمعیت واجد رای شهر ایلام مقیاس بسیار خوبی است میرحسین موسوی با یکصدوهشتاد رای، 60 درصد، محمود احمدی نژاد با هشتادوچهار رای، 28 درصد، مهدی کروبی با پانزده رای، 5 درصد و محسن رضایی نیز با دو رای، 66 صدم درصد آراء جمعیت آماری را به خود اختصاص دادند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد 88 و یاران اصلاحات استان ایلام اضافه کرد: همچنین نوزده نفر از جامعه آماری یعنی معادل شش ممیز سی و سه درصد(33/6)، گزینه هیچکدام را انتخاب کرده اند که اگر در بدبینانه ترین حالت این آرا به منزله ی عدم مشارکت تلقی شوند حدود نودوسه ممیز هفت درصد(7/93) مردم ایلام در انتخابات دهم ریاست جمهوری شرکت خواهند کرد.

یعقوبی به گستره ی وسیع موج سبز در ایلام اشاره کرد و گفت: مچ بندهای سبز در دست مردم و به ویژه جوانان, پارچه های سبز بر روی آنتن ها و برف پاک کن های خودروها و پوسترهای میرحیسن پشت شیشه مغازه ها و خودروها نشانه های اقبال عمومی گسترده ی مهندس موسوی و نوید بخش آفرینش حماسه و به یاری خداوند پیروزی قریب الوقوع مهندس موسوی است.انتهای پیام/   

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 18ماه و 7روز