ستاد احمدی نژاد در ایلام:افشاگری های احمدی نژاد حرف دل مردم بود

رييس ستاد مردمي حمايت از احمدي‌نژاد در استان ايلام با بيان اينکه افشاگري هاي احمدي نژاد حرف دل مردم بود ، گفت: پخش مناظره‌هاي تلويزيوني نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، آراي مخفي احمدي‌نژاد را در ميان قشرهاي مختلف مردم آشکار ساخت.
 
"بهزاد منصوري" عصر روز يکشنبه در جمع شماري از مردم ايلام افزود: تا پيش از پخش برنامه هاي مناظره تلويزيوني نامزدها به ويژه مناظره بين احمدي نژاد و موسوي و همچنين احمدي‌نژاد با کروبي افراد مشخصي از سياست‌هاي احمدي‌نژاد حمايت مي‌کردند.
وي ادامه داد: پس از انجام اين مناظره‌ها افرادي به ستادهاي انتخاباتي مردمي ايشان مراجعه مي‌کنند که شايد در گذشته علاقه‌مندي خود را نسبت به نامزدهاي انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري پنهان کرده بودند.
اين فعال سياسي اضافه کرد: از هفته گذشته به خصوص شب گذشته پس از مناظره احمدي‌نژاد با کروبي حجم انبوهي از مردم به ستادهاي مردمي و خودجوش حمايت از احمدي‌نژاد مراجعه کرده و از بيان سخنان افشاگرانه ايشان خوشحال شده و حمايت خود را از احمدي‌نژاد اعلام کردند.
منصوري تصريح کرد: افشاگري احمدي‌نژاد در خصوص ابهامات مالي تعدادي از نامزدهاي دهمين دوره رياست جمهوري و اطرافيان آنان که سخن دل مردم نيز بود، مردم را بسيار خوشحال کرده است.
رئيس ستاد مردمي حمايت از احمدي‌نژاد در استان ايلام بيان داشت: البته خود مردم اين ابهامات را به خوبي در گذشته درک کرده بودند اما شنيدن آنها از زبان يک مسئول رسمي در نظام مقدس جمهوري اسلامي بسيار جذاب و شنيدني بود.
وي ادامه داد: مردم به شدت از کانون‌هاي قدرت مافيايي و اشراف‌گري نفرت داشته و به هيچ وجه آينده مملکت و سرنوشت خود را به اين افراد گره نزده و از آنان به شدت حذر مي‌کنند.
اين فعال سياسي اضافه کرد: شب گذشته حجم طرفداران و هوادارن احمدي‌نژاد پس از مناظره در محل ستادهاي مردمي به اندازه‌اي بود که دوستان انقلاب را شادمان کرد.
منصوري خاطرنشان کرد: اکنون مي‌توان عنوان کرد که ميزان آراي احمدي‌نژاد به مرز 70 درصد در کشور رسيده و اين در حالي است که پيش از انجام مناظره‌ها اين آرا بين 55 تا 60 درصد بود.
رئيس ستاد مردمي حمايت از احمدي‌نژاد در استان ايلام عنوان داشت: اقبال مردمي از احمدي‌نژاد در استان ايلام رو به افزايش است که در روزهاي آتي اين اقبال بيشتر از گذشته افزايش مي‌يابد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 12روز