استاندارایلام: مهمترین رویکرد دولتها احیای شعارهای انقلابی بوده‌است

استاندار ايلام گفت: در‪ ۳۰‬سال پيروزي انقلاب اسلامي مهمترين رويكرد دولتهاي خدمتگزار احياي شعارهاي دوانقلاب قيام عاشورا و انقلاب اسلامي بوده است.

ميرمحمد غراوي روز سه‌شنبه درراهپيمايي باشكوه مردم ايلام، در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: نظام جمهوري اسلامي كه برخاسته از اراده ملت بزرگ ايران اسلامي بوده، مصمم است با تلاش مضاعف براي دستيابي به توسعه همه جانبه كشور از هيچ كوششي فروگذاري نكند.

وي گفت: رسانه‌هابايد اين حضور پرشور مردم در راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن كه دنيا را حيرت زده كرده است، به نحو مطلوب اطلاع رساني كنند تا آنان از پشتيباني و عملكرد دولت‌ها آگاهي كامل يابند.

غراوي اظهارداشت: حركت امام خميني (ره) مبارزه باظلم و فساد بود و مردم نيز كه تحمل فجايع فرهنگي و فساد اخلاقي رژيم گذشته را نداشتند، با ايشان همراه شدند و انقلاب اسلامي را به پيروزي نهايي رساندند.

وي با گراميداشت دهه‌فجر انقلاب اسلامي گفت: حضور و مشاركت مردم دراجراي برنامه‌هاي دهه‌فجرامسال از راهبردهاي مهم جشنهاي سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بود و مردم باشركت در راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن چهره مقدس نظام را در دنيا و جهان نمايان و رو سفيد كردند.

استاندار ايلام افزود: دشمنان اسلام و ايران نارضايتي خود رااز پيشرفت‌هاي ايجاد شده طي ‪ ۳۰‬سال اخير در ايران با هجمه‌هاي تبليغاتي عليه ايران نشان مي‌دهند و راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن را با دوربينهاي خود رصد خواهند كرد كه اين موضوع براي نمايش اقتدار ايران در جهان از اهميت ويژه‌اي برخوردار است.

وي ادامه داد: ملت ايران با ايمان و هوشمندي كامل راه امام راحل را كه همان عزت، عدالت و وحدت كلمه حول ولايت فقيه و امامت مسلمين است، ادامه خواهند داد و مردم با شركت در راهپيمايي ‪ ۲۲‬بهمن بار ديگر دشمنان انقلاب اسلامي را نااميد و مايوس خواهند كرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -3روز