پنج‌شنبه 8 خرداد 1399

کمیته امداد امام خمینی(ره) ارزشمندترین دستاورد انقلاب اسلامی است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: يكي از بزرگترين و ارزشمندترين دستاوردهاي انقلاب تاسيس كميته امداد به فرمان امام(ره) بود.
به گزارش خبرنگار ايسنا حجت‌الاسلام والمسلمين محمدنقي لطفي در گردهمايي دانشجويان و طلاب علوم ديني كميته امداد امام خميني(ره) كه در دانشگاه ايلام برگزار شد، ضمن بيان اين كه اين نهاد براساس تقوا تاسيس شده و خدمات ارزنده آن بركسي پوشيده نيست، اظهار كرد: اين‌ها همه از بركات انقلاب اسلامي و رهبري حكيمانه امام(ره) است اگر نظام اسلامي امروز در صحنه جهاني جايگاه ويژه‌اي پيدا كرده است همه از لطف خدا و انقلاب اسلامي است.
وي با بيان اين كه هر روز كه مي‌گذرد انقلاب اسلامي ايران نفوذش بيشتر و طرفدارانش و آثارش فراوان‌تر مي‌شود، اضافه كرد: اما برعكس اگر با كمي تامل به موضوع نگاه كنيم مي‌بينيم كه در اردوگاه دشمنان نظام اسلامي هر روز بركارنامه آنها لكه ننگي افزوده مي‌شود.
لطفي با تاكيد براين كه دشمنان نظام اسلامي ايران هيچ گاه بعد معنوي نظام ما را بفهمند و به همين خاطر است كه هميشه سعي در نابود كردن آن دارند، افزود: انقلاب ايران براساس ارزش‌هاي ديني پايه‌ريزي شد و به پيروزي رسيد و اكنون دربرابر جهان طرفداراني دارد كه ازنمونه‌هاي بارز آن مي‌توان به شكست استكبار و ناكام ماندن مسلط در رسيدن به اهدافش توسط افرادي كه از آموزه هاي اسلام و انقلاب ما درس گرفتند، اشاره كرد.
لطفي، خاطرنشان كرد: انقلاب اسلامي طلسم وابستگي و مصرفي بودن ايران در زمان حكومت ننگين پهلوي را شكست و از آن پس نوآوري‌ها و شكوفا شدن استعدادها به بركت نظام اسلامي ايران آغاز شد.
وي با تاكيد بر اين كه همه اين دستاوردها و افتخارات ايران اسلامي از آن دانشجويان و جهادگران عرصه علم و دانش است، تاكيد كرد: استكبار و سلطه جهاني از ايران ترس زيادي ندارند، اما از فرهنگ انقلابي مردم ايران به شدت مي‌ترسند، عنوان كرد: علت اين امر آن است كه ايران در كنار هر دانش زمينه استقلال را نيز به ارمغان مي‌آورد و گرنه خيلي از كشورها هستند كه دانش هسته‌اي دارند اما استكبار با آنها كاري ندارد.
وي با بيان اين كه آمريكا با بروز بحران اقتصادي به اين نتيجه رسيد كه بايد يك مقداري خودش را جمع وجود كند، يادآور شد: استكبار بداند كه ملت ايران كوبنده‌تر از هر زمان دارد پيش مي رود و تمام موانع را از سر راه خود برمي دارد و در نهايت قله هاي رفيع پيشرفت كه براي آن ترسيم شده است را فتح مي كند.

نظرات ارسال نظر
  • A.aدر تاریخ ۷ خرداد ۱۳۸۸

    اكثركارهاي انجام شده براساس رياوبراساس سفارش وپارتي بازي ميباشند

    پاسخ به این نظر