دوشنبه 5 خرداد 1399

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی استان ایلام از استقرار ایستگاه‌های سلامتی در جاده‌ها خبر داد

رئيس مركز فوريت‌هاي پزشكي استان از استقرار دو ايستگاه سلامتي در جاده‌هاي استان ظرف چند روز آينده خبر داد.

دكتر داوود سروش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)؛ اين ايستگاه‌ها را مجهز به پزشك و پرستار ذكر و بيان كرد: يكي از اين ايستگاه‌ها در محل سه‌راهي جندالله در مسير ايلام- مهران و ديگري در تپه شدنه در مسير خروجي مهران به سمت شهرستان دهلران مستقر خواهند شد.

وي افزود: هدف از برپايي اين ايستگاه‌ها، ارائه خدمت به مسافرين نوروزي، به خصوص مهمانان است كه در قالب كاروان‌هاي راهيان نور از استان ايلام بازديد خواهند كرد.

سروش به فعاليت 25 پايگاه اورژانس در استان اشاره كرد و گفت: از اين تعداد پايگاه 9 پايگاه شهري و 16 پايگاه جاده‌اي است كه همگي آن‌ها آماده خدمت‌رساني به مسافرين نوروزي در طول جاده هاي استان خواهند بود.

وي اظهار كرد:پايگاه‌هاي خود را تا حدامكان افزايش داده‌ايم و به كليه پايگاه‌هاي خود اعلام آماده‌باش كرده‌ايم و با نزديك شدن ايام نوروز، مجهز به آمبولانس، تكنيسين و راننده در مسيرهاي ورودي و خروجي استان مستقر خواهيم شد.

وي خاطرنشان كرد: براي امدادرساني هرچه مناسب‌تر به مسافرين نوروزي هماهنگي لازم با ساير ارگان هاي امدادي از قبيل آتش نشاني، هلال احمر، پليس راه و راه و ترابري صورت گرفته است.

نظرات ارسال نظر