هیأت رسیدگی به تخلفات صنفی به صورت سیار در ایام آخر سال فعال می‌شود

مديركل تعزيرات حكومتي استان ايلام از راه‌اندازي هيأت رسيدگي به تخلفات صنفي به صورت سيار در بازار و اماكني از شهر كه محل خريد آخر سال مردم است خبر داد.

فرشيد زرگوش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)؛ با اعلام اين كه اين كار براي اولين بار است كه در كشور صورت مي‌گيرد، گفت: اين هيأت بازرسي 3 نفره و متشكل از نماينده سازمان بازرگاني، نماينده مجمع امور صنفي و نماينده تعزيرات حكومتي خواهد بود.

وي با بيان اين كه اين هيأت كار خود را از 24 اسفندماه آغاز خواهد كرد افزود: اگرچه اين كار اولين تجربه در نوع خود در كشور است و جمع كردن اعضاي اين هيأت براي فعاليت به صورت سيار مشكل است، ولي هماهنگي‌هاي لازم براي انجام آن به عمل آمده است.

زرگوش با اشاره به اين كه برنامه‌ريزي اين كار توسط سازمان بازرگاني صورت مي‌گيرد اظهار كرد: به زودي مسير حركت و فعاليت اين هيأت مشخص شده و خودرو و امكانات لازم براي آنها تهيه خواهد شد.

مديركل تعزيرات استان با بيان اين كه اين هيأت با نصب پلاكارد برروي خودروهاي خود در بازار به فعاليت خواهد پرداخت گفت: اين هيأت در محل با متخلفين برخورد خواهد كرد و با تدابيري كه انديشيده شده، حكم افراد متخلف در همان لحظه صادر خواهد شد.

وي ادامه داد: حتي سعي ما براين است كه اجراي احكام صادره نيز در همان لحظه صورت گيرد و جريمه افراد متخلف درحضور مردم اخذ شود.

زرگوش درباره هدف از انجام اين كار اظهار كرد: با فعاليت اين هيأت مردم در بازار احساس امنيت خريد بيشتري خواهند كرد و مردم خواهند ديد كه چگونه با متخلفين در همان لحظه انجام تخلف برخورد قانوني خواهد كرد.

او با بيان اين كه تمام توان خود را براي تنظيم بازار به كار خواهيم گرفت و در نمايشگاه بهاره عرضه مستقيم كالا نيز با توليت و مسووليت بازرگاني برگزار مي‌شود حضور مستمر خواهيم داشت، گفت: علاوه براين شعب تعزيرات حكومتي استان حتي در ايام تعطيل به صورت كشيك از ساعت 8 صبح تا 13 فعاليت خواهند داشت و به تخلفات صنفي كه در صلاحيت ذاتي تعزيرات حكومتي است رسيدگي خواهند كرد.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 16ماه و -13روز