دوشنبه 5 خرداد 1399

رئیس شورای شهر ایلام: عملکرد شهردار ایلام رضایتبخش است

رئيس شوراي شهر ايلام گفت: عملكرد شهردار ايلام در مدت تصدي شهرداري ايلام از نظر اكثريت اعضاي شوراي اسلامي شهر ايلام رضايتبخش است.

شهناز شاهمراديان امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: بررسي‌هاي به‌عمل آمده نيز بيانگر رضايتمندي شهروندان ايلامي از عملكرد شهرداري ايلام است.
وي ادامه داد: اعضاي شوراي اسلامي شهر ايلام نيز جز رضايتمندي مردم از شهرداري دنبال موضوع ديگري نيست و شهرداري ايلام نيز با گام نهادن در اين مسير به‌ خوبي از عهده وظايف محوله برآمده است.
اين مسئول اضافه كرد: پشتكار، جديت و تخصص از جمله ويژگي‌هاي شهردار ايلام است كه تاكنون در تصدي شهرداري ايلام اين مهم را به اثبات رسانيده است.
شاهمراديان تصريح كرد: پذيرفتن شهرداري در آن شرايط ريسك بسيار بزرگي بود، اما مهندس بهادري شهردار ايلام با قدرت و توانايي اين ريسك را پذيرفت و تصدي اين دستگاه بدهكار را در آن زمان قبول كرد.
رئيس شوراي اسلامي شهر ايلام گفت: در زماني مهندس بهادري شهردار فعلي ايلام اين مسئوليت را پذيرفتند كه شهرداري از لحاظ مالي مشكلات فراواني داشت، اما اكنون با درايت شهردار و توسط منابع داخلي خدمات ارزنده‌اي را به مردم ايلام ارائه شده است.
وي ادامه داد: اعضاي شوراي اسلامي شهر ايلام بايد پشتوانه قوي براي ادامه فعاليت‌هاي مهم و موثر شهرداري ايلام باشند و فرصت دهند تا شهرداري در كمال آرامش طرح‌هاي خود را اجرايي كند.
اين مسئول اضافه كرد: اكنون در آستانه تعطيلات نوروزي قرار داريم و به يقين بسياري از هموطنانمان شهر ايلام را براي گردشگري و مسافرت بر مي‌گزينند و علاوه براين تردد زوار در استان ايلام به جهت سفر به عتبات عاليات همچنان ادامه دارد و اين مهم نيازمند آباداني شهر ايلام است كه در حال حاضر اين مهم از سوي شهرداري ايلام در حال اجرايي شدن است.
شاهمراديان تصريح كرد: شهر ايلام به عنوان مركز استان نيازمند توسعه و آباداني است و بايد با كمك هم شهر ايلام را به يك شهر زيبا و توسعه يافته تبديل كنيم.
رئيس شوراي اسلامي شهر ايلام گفت: اين مهم نيز تنها با همدلي و بين اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهرداري قابل اجراست و مردم ايلام جز اين انتظاري از اعضاي شورا و شهرداري ايلام نداشته و ما نيز به عنوان خدمتگزاران مردم بايد در اين راه تلاش كرده تا در نهايت رضايتمندي مردم بدست آيد.
نظرات ارسال نظر