شنبه 21 تیر 1399

اختلال تلفن همراه در ایلام ناشی از توسعه امکانات مخابراتی است

 مديرعامل شركت مخابرات استان ايلام گفت: اختلال در سيستم‌هاي تلفن همراه در اين استان ناشي از توسعه امكانات مخابراتي است.
محمود باقري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: با راه‌اندازي و بهره‌برداري از سيستم 400 هزار شماره‌اي تلفن همراه در ايلام، توسعه امكانات تلفن همراه نيز همزمان شروع شده است. 
وي ادامه داد: توسعه امكانات و تجهيزات تلفن همراه به مدت يك هفته ديگر در استان ايلام ادامه خواهد داشت و در اين مدت امكان اختلال در برقراري ارتباط تلفن‌هاي همراه وجود دارد. 
اين مسئول اضافه كرد: ايجاد اين اختلال‌ها در زمان توسعه سيستم تلفن همراه ناگزير بوده و به زودي برطرف مي‌شود. اين رخداد تنها در زمان توسعه سيستم‌هاي تلفن همراه در استان ايلام بوده و پس از اجراي كامل اين طرح اين مشكل به طور كامل مرتفع مي‌شود. 
مديرعامل شركت مخابرات استان ايلام از مشتركان ايلامي خواست در اجراي اين طرح با اين دستگاه اجرايي همكاري داشته بشند. 
وي ادامه داد: اين اختلالات در نهايت تا اواخر هفته آتي در استان ايلام برطرف خواهد شد و مشتركان ايلامي مي‌توانند به راحتي از تلفن‌هاي همراه استفاده كرده و بدون اختلال تماس حاصل كنند. 
اين مسئول اضافه كرد: اين دستگاه اجرايي با استفاده از ظرفيت‌هاي موجود درصدد است اين مشكل را در اولين فرصت برطرف كند. 
باقري تصريح كرد: اكنون مركز ارتباطي تلفن همراه استان ايلام از استان همدان مستقل شده اما تا پيش از اين تمام خدمات ارتباطي تلفن همراه در استان ايلام از طريق مركز استان همدان انجام مي‌شد. 
وي ادامه داد: توسعه شبكه‌هاي تلفن همراه در استان ايلام يكي از مهم‌ترين طرح‌هاي مخابراتي در استان ايلام است كه در دستور كار مسئولان اين دستگاه اجرايي قرار دارد. 
نظرات ارسال نظر