سه‌شنبه 6 خرداد 1399

نماینده‌ ایلام در گفت‌وگو با ایسنا: قطع آب و برق در سطح گسترده قابل پذیرش نیست

نماينده‌ي مردم ايلام و ايوان در مجلس شوراي اسلامي، گفت: بسياري از برنامه‌هاي من در مجلس هفتم به دليل همكاري بسيار ضعيف و در سطح پايين دستگاه‌هاي اجرايي محقق نشد.
داريوش قنبري در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با بيان اين مطلب، افزود: متاسفانه دستگاه‌هاي اجرايي استان در كشور در برخي مواقع نه تنها همكاري نكردند، بلكه تقابل نيز ايجاد شد و به همين خاطر بنده برخوردهايي چالشي با دستگاه مديريتي كشور به خصوص در سطح استان داشتم.
وي گفت:‌ سعي داريم مجموعه مديريتي كشور و استان را وادار به اجراي بهتر قانون و توجه بيشتر به مشكلات و نيازهاي مردم كرده تا بدين وسيله مطالبات مردمي ‌پاسخ داده شود.
قنبري در ادامه با بيان اين‌كه‌ بعضا تصميماتي در مجموعه‌ي دستگاه اجرايي اتخاذ شده كه كمتر ارتباطي با نيازهاي مردم داشته‌اند، اظهارداشت: به همين سبب من با اين نوع تصميم گيري‌ها بيشترين برخورد را داشته‌ام.
نماينده‌ي ايلام تحقق برنامه‌هاي كلان خود در مجلس را منوط به همكاري ساير نمايندگان و مجموعه‌ي اجرايي دانست و افزود: تا حدي كه در توانم بوده در مجلس هفتم با همكاران و دوستان مجلس همكاري داشته‌ام ، تا توافق آن‌ها نيز جلب شود، در تحقق بعضي از برنامه‌هايم نيز موفق شده‌ام.
وي همچنين با اشاره به قطع چند ساعته آب و برق در شهرستان ايوان خاطرنشان كرد: متاسفانه اين مشكل نه در شهرستان ايوان، بلكه در كل استان وجود دارد و اين يك واقعيت تلخ است كه به سوء تدبير‌ها و عدم مديريت صحيح منابع آب توسط مديران بر مي‌گردد.
قنبري تاكيد كرد: مشكلات جدي در زمينه‌ي آب آشاميدني و برق وجود دارد كه قطع آنها در اين سطح گسترده قابل قبول نيست.
وي در پايان خواستار توجه بيشتر مسوولان به اين مساله شد.
نظرات ارسال نظر