سخنگوی ستاد یاران اصلاحات استان ایلام:جنبش‌های دانشجویی موتور محرکه خواسته‌های بحق مردم هستندسخنگوي ستاد ياران اصلاحات استان ايلام گفت: جنبش‌هاي دانشجويي در قبل و بعد از انقلاب موتور محركه خواسته‌ها و مطالبات بحق مردم بوده‌اند.

منيژه زيبايي در گفت‌وگو با خبرنگار «شبكه خبر دانشجو» در ايلام، اظهار داشت: تشكل هاي دانشجويي به دليل ماهيت پرمغز و برخورداري از علم مداري و خردورزي بيشتر از ساير اقشار نسبت به مسائل كشور آگاهي داشته و احساس تعهد ملي مي كنند و چون خارج از قدرت هستند، روشن و شفاف عملكرد مسئولان را نقد و نسبت به مسائل مهم كشور موضع گيري مي كنند.

وي با بيان اينكه با توجه به اهميت انتخابات پيش رو تشكل هاي دانشجويي مي توانند با بيان مطالبات جامعه و ضرورت انتخاب صحيح براي برون رفت كشور از وضعيت كنوني، فضاي عقلايي و تعهد آور در جامعه ايجاد كنند، اضافه كرد: تشكل هاي دانشجويي بايد از انفعالي كه مي تواند به سود اقليت خودنگر تمام شود،‌ جلوگيري به عمل آورند.

سخنگوي ستاد ياران اصلاحات استان ايلام با اشاره به اينكه تشكل هاي دانشجويي مستقل هستند، تصريح كرد: استقلال تشكل هاي دانشجويي از جريانات و احزاب سياسي و عدم ورود آنها در معاملات قدرت، همانند احزاب مي تواند تشكل هاي دانشجويي را به عنوان تريبون آزاد و صداي ملت براي هميشه در كشور جاودانه كند./انتهاي پيام/
 نظر شما درباره اين خبر:
نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 15سال و 14ماه و 3روز