رییس ستاد ۸۸ ایلام : نیاز به تغییر و اصلاح نگرش ها و برنامه ها کاملاً احساس می شود

رییس ستاد 88 ایلام :

نیاز به تغییر و اصلاح نگرش ها و برنامه ها کاملاً احساس می شود

رییس ستاد 88 استان ایلام گفت: اعتقاد ما بر این است که در شرایط کنونی نیاز به اصلاح امور کاملاً احساس می شود حتی اگر لازم باشد این اصلاح توسط اصولگرایان صورت گیرد.

سامان بختیاری به کمیته اطلاع رسانی ستاد 88 ایلام گفت: در پی اتخاذ سیاسیت های نادرست چه در عرصه بین المللی و سیاسیت خارجی و چه در عرصه های داخلی به ویژه اقتصاد و با توجه به بی برنامه گی های موجود نیاز به تغییر و اصلاح نگرشها و برنامه ها کاملاً احساس می شود.

وی افزود: در نتیجه اتخاذ سیاسیتهای نادرست در عرصه های بین المللی چه به حق و چه به ناحق جایگاه ایران نسبتاً دچار تزلزل شده است و در زمینه اقتصاد نیز به دلیل بی برنامه گی در استفاده و تخصیص درآمدهای نفتی شاهد رشد فزاینده نرخ تورم و بیکاری هستیم این در حالی است که در دولت اصلاحات ضمن کنترل و رونق بخشی بازار، با اتخاذ سیاسیتهای مناسب در عرصه بین الملل شاهد افزایش چشم گیر سرمایه گذاری خارجی بودیم.

بختیاری با انتقاد از نحوه ی استخراج صندوق ذخیره ارزی اضافه کرد: این صندوق فقط با هدف سرمایه گذاری در جهت تولید راه اندازی شد اما می بینیم که در شرایط کنونی برای هر چیزی غیر از تولید از آن استفاده می شود.

رییس ستاد 88 ایلام، تشکیل بازارهای غیر متشکل پولی، رکود اقتصادی و روند نامناسب و شکننده ی تولید و اشتغال را نتیجه سیاسیت های نادرست اقتصادی دولت نهم دانست و خاطر نشان کرد: در مجموع شرایط نامناسب سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ضرورت حضور اصلاح طلبان در قدرت را صد چندان می کندتا بتوان با کارشناسی و برنامه و استفاده از نطرات نخبگان و متخصصین در جهت اصلاح امور گام برداشت
نظرات ارسال نظر
 • روله ی کورد ئیلامیدر تاریخ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸

  بسه دیگه بسه شعار بسه این بره یکی دیگه میاد و فیلم همان فیلم بسه یه فکر یه به استان مظلوم و بد بخت و مفلوکمون بکنیم یه فکری به حال این مردم زجرکشیده این مردم دور افتاده از همه چیز بسه شعار بسه

  پاسخ به این نظر
 • kamal-2در تاریخ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۸

  ba salam:na:BaaaaBaaaa? che :sandooogeee?sehhhr amiziiiiiiii? 

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۸۸

  وجدان کجاست؟ چرا میخوای برای دیگران تصمیم بگیری؟ لطفا دفاع بیخود نکن و ناجوانمردانه هم حمله نکن

  پاسخ به این نظر
عمر سایت: 15سال و 13ماه و -3روز