در حاشیه سفر رئیس جمهور به ایلام / پنچرکردن خودرو وزیر کشاورزی در ایلام

اهالي بخش ملکشاهی، در نزديکي ايلام که در اعتراض به تغييرات صورت گرفته در رابطه با خود معترض بودند، کنار جاده تجمع کرده بودند و وزير جهاد کشاورزي وقتي آنها را ديد، به گمان اينکه براي استقبال از او آمده‌اند، ايستاد و براي مردم دست تکان داد؛ در حالي که مردم معترض به يکباره به سوي او حمله‌ور شدند.

مردم بعد از پنچر کردن 4 چرخ خودرو اسکندري، قصد داشتند به خود او هم آسيب برسانند؛ اما محافظان وزير او را با يک خودرو ديگر از معرکه نجات دادند.

داريوش قنبري در خصوص حاشيه‌هاي سفر اخير هيات دولت به استان ايلام با اعلام اين مطلب به عصرايران گفت: در اين سفر هم مانند سفر دولت به اردبيل براي نمايندگان استان خودروي در نظر نگرفته بودند، بنابراين نمايندگان بعد از پايان مراسم به منزل پدرخانم آقاي همتي ديگر نماينده ايلام رفتند.

نماينده ايلام اضافه کرد: همچنين در اين سفر به نمايندگان اجازه ندادند يک کلمه هم حرف بزنند و جالب اينجاست اگر به من اجازه داده نمي‌شد، به خاطر انتقادي بودن ديدگاه‌هايم قابل قبول بود؛ اما آقاي همتي هم که از مدافعين دولت است، نيز اجازه پيدا نکرد يک تشکر در جمع مردم داشته باشد.
وي ادامه داد: بعد از مواجهه با بي‌احترامي‌ها، نمايندگان ديگر هيات دولت را همراهي نکردند.

قنبري در خصوص يکي ديگر از حواشي اين سفر بيان داشت: در حالي که استاندار ايلام در جمع مردم مشغول سخنراني بود، در بخشي از سخنان خود اعلام کرد کرد که 97 درصد مصوبات سفر قبلي رئيس‌جمهور به ايلام اجرا شده است و در همين هنگام مردم فرياد «دروغه دروغه» سر دادند.

وي در پاسخ به پرسش خبرنگاري که پرسيد، آيا در اين سفر نان و پنير مي‌خورديد؟ گفت: ما که نان و پنير نديديم و آنچه که در ناهار اعضاي هيات دولت ديده مي‌شد، جوجه کباب و از اين نوع غذاها بود.

قنبري همچنين با انتقاد از تعطيلي دو هفته‌اي ادارات ايلام به خاطر سفر هيات دولت گفت: در يک شهرستان 50 هزار نفري تا روز گذشته 26 هزار نامه از سوي مردم دريافت شده است که بايد به اين نامه‌ها پاسخ داده شود.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 10روز