اختصاص شماره حساب برای حمایت‌ از «مصطفی کرمی»

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي انجمن سينماي جوانان؛ اين انجمن به منظور جمع آوري حمايت‌هاي عمومي هنرمندان، سينماگران، هنرجويان دفاتر انجمن در سراسر كشور و خانواده بزرگ سينماي جوان ايران و فيلم كوتاه شماره حسابي را به نام مصطفي كرمي هنرمند جوان سانحه ديده سينما معرفي كرد.
بنابر اين گزارش، در اطلاعيه روابط عمومي انجمن سينماي جوانان ايران اين حساب با مشخصات (شماره حساب 210384448 بانك تجارت- شعبه مهر- كد 318 به نام مصطفي كرمي) اعلام شده است.
اين اقدام در راستاي پيشنهاد ناصر باكيده مديرعامل انجمن سينماي جوانان ايران مبتني بر لزوم اتحاد جمعي در خانواده سينماي ايران به ويژه خانواده سينماي جوان كشور جهت همدلي، حمايت و كمك براي بهبود اين فيلمبردار جوان صورت گرفته است.
در اين خبر آمده است اين در حالي است كه مديرعامل انجمن سينماي جوانان ايران نيز رايزني‌ها و مكاتباتي را با مراجع و مقامات ذيصلاح آغاز كرده است.
مصطفي كرمي كه هنگام فيلمبرداري دچار سانحه برق گرفتگي شد دو دست و انگشت‌هاي هردو پا را از دست داده است هم اكنون در بيمارستان مهر تهران بستري و تحت مراقبت است اين در حالي است كه هزينه درمان وي 100 ميليون تومان ارزيابي شده است.

نظرات ارسال نظر
عمر سایت: 14سال و 17ماه و 3روز